עבודה באוטו גלידה

מעוניינים לעבוד בחו"ל? אוהבים מתוק? מה דעתכם לשלב את השניים בעבודה כייפית ומהנה? עבודה באוטו גלידה בארצות הברית – כל הפרטים.

לעבוד בחו"ל - עבודה באוטו גלידה בארצות הברית
מסתבר שעבודה באוטו גלידה בארצות הברית הינה פופולאריות ביותר, שכן האמריקאים אוהבים מאוד לפנק עצמם בגלידה אפילו בחודשי החורף ורואים זאת חלק מהתרבות האמריקאית היומיומית.

אופי העבודה
עבודה זו שונה מעבודות בחו"ל אחרות, כיוון שכאן העובדים צריכים לשכור את האוטו, לרכוש גלידות במחירים זולים ולנסוע ברחבי העיר ולמכור את הגלידות עד שהן נגמרות. לרוב מתבצעת העבודה לבד, כלומר עבודה בסגנון "אדון לעצמך" כמו בעבודת מכירת ציורי שמן, אך זה לא אומר שלא ניתן לעבוד בזוגות (הרווחים מהעבודה זו יחסית נמוכים ולכן מומלץ לעבוד לבד ולא בזוגות). מלבד זאת, העבודה דורשת רישיון נהיגה (ניתן להוציא רישיון נהיגה מקומי לאחר קורס קצר וזריז), אנגלית ברמה בסיסית, מוטיבציה ורצון להצלחה ואולי הדבר הכי חשוב – התמדה! ברגע שיצרת לעצמכם קהילת קונים, אסור לאכזב אותם, שכן הם מחכים במיוחד לכם ולגלידה שלהם.

שכר ותנאי עבודה
הכל תלוי בעובדים! רוכשים את הגלידה במחירים מצחיקים וצריכים למכור לקונים פוטנציאלים. ניתן לשחק עם המחיר מפעם לפעם – לעלות או להוריד בהתאם לכמויות, ללקוחות וכדומה. מי שמתמיד ונוסע גם בימי שבת וראשון (ימי החופש), בהחלט מגיע למשכורת גבוהה. מי שלוקח את הדברים באיזי, ירוויח את המינימום, אך מצד שני – יעשה חיים משוגעים בימי החופש שלו בארצות הברית. בנוסף לכך, תנאי העבודה כוללים דירת שותפים עם ריהוט מלא, תשלום מלא עבור הוצאות הבית כגון ארנונה, מים וחשמל, רכב צמוד בימי החופש (מתחלקים עם השותפים הנוספים) והטבות אחרות. עבודה באוטו גלידה מתאימה בעיקר לחבר´ה צעירים כגון סטודנטים או חיילים משוחררים, ופחות מתאימה לאנשים מבוגרים יותר.

איפה ניתן לעבוד בסוג עבודה כזו?
עבודה באוטו גלידה פופולארית ביותר בארצות הברית ובעיקר במדינות החמות יותר. לכן, אם אתם מעוניינים במציאת עבודה בארצות הברית, מכירת גלידות היא אפשרות מתוקה עבורכם.