קורסים לחיילים משוחררים

אם אתם לא מרגישים שזה הזמן לתואר אקדמאי ואתם רוצים ללמוד מקצוע שיקרב אתכם לטיול של אחרי הצבא, קורס קצר ומקצועי יכול להתאים לכם.

קורסים לחיילים משוחררים - למה?
מטרתם העיקרית של הקורסים היא לאפשר למשתלם לקבל ידע מעשי בתחום עיסוק מסויים וזאת על מנת להתחיל לעבוד ולהצליח להתפרנס בכבוד.

קורסים מקצועיים
ישנם קורסים מסוגים שונים שחלקם להעשרה בלבד וחלקם לצורך רכישת מקצוע. בפורטל לחיילים משוחררים נתמקד בקורסים מקצועיים אשר ילוו אתכם לאורך שנים. גם אם למדתם והנכם בעלי תואר אקדמאי גם אז קורסים הם דבר שאין לזלזל בו על מנת להשתלם במקצוע בו אתם עובדים.

לחיילים משוחררים שאינם מתכוונים כרגע להתחיל בלימודים אקדמאיים או בלימודי הייטק ארוכים יש אפשרות להרשם וללמוד קורס שמתאים לאופיו, לקבל תעודה של בעלי מקצוע בתחום מבוקש  ולהלך רוחו של הלומד וזאת על מנת להתחיל ולהרוויח לצורך קיומו ו/או לחסוך לטיול הגדול של אחרי הצבא.

איפה לומדים קורסים מקצועיים?
יש מגוון רחב מאוד של מכללות ומרכזי הדרכה המתמחים בנושאים שונים אותם בהם ניתן ללמוד בקורסים יחסית קצרים (של עד מספר חודשים). לא לשכוח שכחיילים משוחררים ניתן לנצל את הפיקדון הצבאי שעומד לרשותכם ולנצלו על מנת לשלם עבור לא מעט קורסים.

מלבד הקורסים המקצועיים שפרסמנו קודם שהם קורסים יותר "כבדים" כמו קורס אנגלית, קורס ספרדית, לימודי שייט, לימודי קוסמטיקה, לימודי נדל"ן, קורס פיתוח תוכנה, קורס מנהלי רשתות, קורס עיצוב גרפי, קורס ברמנים ועוד, ישנם גם קורסים שהם יותר "כיפיים" (כמו סדנאות בישול למשל). קורסים כאלה יכולים להיות בנושאים כגון: יצירה והפקת מוזיקה, לימודי תיירות אתגרית, מדריכים ומאמנים בספורט, לימודי רפואה משלימה ועוד.