עבודה בחו"ל

אם רק השתחררתם מהצבא ואתם חולמים על עבודה בחו"ל אז יש לכם סיבות טובות. עבודה בחו"ל אחרי צבא היא הזדמנות פז להשיג את מה שאתם רוצים במכה אחת.

אתם אחרי הצבא ועדיין מתרפקים על תחושת החופש? חיילים משוחררים שמגששים את דרכם בחיים האזרחיים, שבויים בקסמה של חוויה הקשורה כמובןשזש, איך לא? בחו"ל.
נסיעה לחו"ל לתקופה קצרה, טיול ארוך בחו"ל, שהייה אצל משפחה בחו"ל וגם כמובן עבודה בחו"ל, אם רק השתחררתם מהצבא סביר להניח שכבר התרוצצה אצלכם המחשבה על אחד מאלה.

עבודה בחו"ל´ אם לא עכשיו אז מתי?
עבודה בחו"ל מעניינת הרבה מאוד חיילים משוחררים, מכיוון שזה בדיוק השלב המתאים בחיים שבו אפשר לממש את החוויה הנהדרת של עבודה בחו"ל. כחיילים משוחררים אתם  עדיין (ברוב המקרים) לא בעלי מקצוע, עדיין לא התחלתם ללמוד ובעצם אתם חופשיים להתחיל בקצב שלכם את החיים שלכם. אחרי צבא האתגר הראשון שניצב בפניכם הוא ממילא חיפוש עבודה, סביר להניח שתצטרכו לעבוד כדי לחסוך כסף לטיול הגדול שלכם בחו"ל או ללימודים. לכן, עבודה בחו"ל במידה מסוימת נותנת לכם הזדמנות לתפוס שתי ציפורים במכה אחת. מצד אחד, אתם עובדים בחו"ל ומרוויחים שכר יפה שיאפשר לכם ליהנות ולחסוך גם קצת, ומצד שני, אתם חווים את חו"ל ויכולים לממש את החלום הגדול של טיול ארוך בחו"ל. שילוב של טיול יחד עם עבודה הוא יתרון גדול מאוד, שמאפשר לכם למצות את החוויה באמת.

איפה כדאי לי לעבוד?
תוכלו לבחור את היעד העבודה בחו"ל בהתאם ליעד הטיול שאתם מתכננים, אם אתם מתכננים לנסוע לדרום אמריקה לדוגמה, תוכלו לעבוד תקופה קצרה בארה"ב ולאחר מכן להמשיך את הטיול שלכם לדרום אמריקה. אם תכננתם לנסוע לאוסטרליה, תוכלו להתחיל את הטיול ומאוחר יותר לשלב עבודה באוסטרליה.

עבודה בחו"ל יכולה לחשל אתכם מאוד אחרי צבא ולתת לכם התנסות שבוודאי לא הייתם חווים בארץ, זה דורש מכם עצמאות גבוהה מאוד וזה בהחלט יאיץ את ההתבגרות שלכם אחרי צבא.

סוגי עבודות בחו"ל
קיימים לא מעט סוגי עבודות בחו"ל, כאשר העבודה הפופולארית ביותר בקרב צעירים אחרי צבא היא עבודה בעגלות בקניונים. מלבד זאת, תוכלו למצוא עבודה במכירת ציורי שמן, מובינג, עבודה באוטו גלידה, אופר ועוד עבודות נוספות. אם אתם מחפשים עבודה בחו"ל, תוכלו למצוא אותה במדינות רבות בעולם - עבודה בארצות הברית, עבודה בקנדה, עבודה באנגליה, עבודה ביפן, עבודה בספרד ועוד. בכל מדינה יש את העבודות הפופולאריות שלה וזה בעיקר בתחום המכירות. זכרו כי זו לא עבודה קלה, אך יש בה יתרונות גדולים.

תנאי עבודה בחו"ל
התנאים טובים מאוד, זו עבודה בחו"ל מסודרת ומאורגנת עוד מהארץ, אתם עובדים עם חברה צעירים כמוכם, מקבלים מגורים בדירה גדולה ומפנקת וכמובן שהשכר הוא מעולה. השכר תלוי בעמלות שתקבלו כתוצאה מהמכירות, ויש לכם את ההזדמנות לעשות הרבה מאוד כסף בדולרים או באירו. אתם יכולים להרוויח משכורת יפה מאוד שתאפשר לכם לחזור לארץ עם סכום יפה  שייתן לכם תשתית כלכלית טובה לתחילת הדרך.

אם קוסם לכם הרעיון של עבודה בחו"ל תוכלו לבדוק באינטרנט הצעות קיימות ובאילו מדינות וכמובן ליצור קשר עם אותן חברות שמגייסות עובדים לעבודת מכירות במדינות שונות בחו"ל.

רוצים לקבל פרטים נוספים על תהליך קבלה לעבודה בחו"ל?
לפני שאתם נוסעים לחו"ל, כדאי לפעמים ללמוד בסיס שפה למדינה או המדינות אליהן תצאו, קבלו פרטים נוספים על קורס אנגלית או קורס ספרדית

במידה ונוסעים לארצות הברית יש להוציא ויזה.