עבודה במכירת ציורי שמן

אם עבודה בחו"ל מעניינת אתכם ויש לכם מיומנויות מכירה ושכנוע גבוהים, עבודה במכירת ציורי שמן יכולה להתאים לכם.

קצת על העבודה במכירת ציורי שמן
עבודה במכירת ציורי שמן עובדת על פי שיטת D2D, כלומר שיטת מדלת לדלת. זוהי עבודה מוכרת מאוד במדינות בעולם ונחשבת לאחת המועדפות על ידי חבר´ה צעירים. עבודה זו החלה את דרכה בארצות הברית, אך בשנים האחרונות תופסת תאוצה במדינות נוספות ברחבי אירופה.

אופי העבודה
עבודה במכירת ציורי שמן נחשבת לעבודה קלה יחסית, כיוון שאיננה דורשת אנגלית ברמת שפת אם, אלא אנגלית בסיסית וכן איננה דורשת ניסיון קודם. לאחר הדרכה קצרה על ידי נציג החברה המעסיקה, כל אחד יכול להיות סוכן מכירות עצמאי. מלבד זאת, עבודה זו דורשת מיומנויות מכירה ושכנוע גבוהות, כיוון שאנחנו רוצים לחזור הביתה עם מכירות.

מכירת ציורי שמן מאפשרת לעובדים בה להיות אדונים לעצמכם ולקבוע את סדר היום. לכן, מדובר באחת העבודות הקלות והדינמיות שקיימות היום בתחום העבודות בחו"ל. העבודה הזו מאפשרת לחוות את המדינה בצורה אחת ובכך להכיר תרבויות שונות וללמוד את השפה טוב יותר.

חשוב לציין כי התקופה הטובה ביותר לעבודה זו היא בתקופת החגים, ולמרות שהעבודה נחשבת לעבודה קייצית, היא התקופה הפחות משמעותית.

שכר ותנאי עבודה
בעבודה מהסוג הזה יש קטע מסוים. לפני היציאה ליום עבודה, יושבים העובדים עם צוות ההנהלה וקובעים מינימום מסוים עבור כל תמונה ותמונה. כל מכירה שהיא מעבר למינימום הנקבע, נכנס ישירות לכיס של העובד. לכן, צריכים לדעת מהן יכולות המכירה לפני שניגשים לעבודה מסוג זה ומתחייבים ליעד מסוים. תנאי העבודה במכירת ציורי שמן, דומה מאוד לתנאי המקבלים בעבודה בעגלות – שכר גבוה, דירת שותפים הכוללת ריהוט מלא, תשלום מים, ארנונה וחשמל וכן רכב צמוד ל-4 עובדים. בנוסף לכך, כל עובד מקבל יום חופש בו יכול לעשות כרצונו – לצאת לטיול מחוץ לעיר, להסתובב בעיר, לאכול במסעדה טובה ומה לא.

איפה ניתן לעבוד בסוג עבודה זו?
עבודה במכירת ציורי שמן פופולארית במיוחד בארצות הברית, אך בשנים האחרונות ניתן למצוא עבודה כזו גם במדינות שונות באירופה כגון אנגליה, ספרד, שוודיה ואחרות.