עבודה בעגלות

מעוניינים לעבוד בחו"ל ובעלי כישורי מכירה גבוהים? עבודה בעגלות בהחלט יכולה להתאים לכם. קבלו בכתבה הבאה את כל הפרטים.

עבודה בעגלות כשמה כן היא – מכירת מוצרים על גבי עגלות. ברוב המקרים, עומדות העגלות בקניונים ומרכזי קניות מובילים בארצות הברית, אך בשנים האחרונות ניתן לראות את העגלות הללו גם במדינות נוספות בעולם, כגון אנגליה וספרד.

אופי העבודה בעגלות
עבודה בעגלות דורשת לא מעט מאמץ פיזי ועמידה רצופה על הרגליים. זוהי עבודה דינמית שמשתנה מרגע לרגע, כיוון שיכולים להוסיף לכם מוצר חדש לעגלה או שיש לחץ של לקוחות פוטנציאליים. מלבד זאת, העבודה דורשת רמת אנגלית טובה על מנת להציג את המוצרים ללקוחות ואף לשכנע אותם לקנות את המוצר. לכן, עבודה זו דורשת גם לא מעט מוטיבציה ורצון להצלחה מצד העובדים.

חשוב לציין כי לעבודה בעגלות יש תקופות חזקות יותר וחלשות פחות, כאשר התקופות החזקות ביותר שלה הן תקופת החגים – בחודשי אוקטובר עד ינואר ומאי עד אוגוסט. זאת למרות שבעגלות ניתן למצוא מגוון רחב של מוצרים כגון צעצועים, מוצרי קוסמטיקה ועוד.

שכר ותנאי עבודה בעגלות
השכר בעבודה בעגלות הוא משתלם וגבוה, לרוב מתבסס על אחוזים או עמלות מכירה אשר משתנים בהתאם למדינה בה נמצאים (תלוי בסוג המטבע). בנוסף לכך, תנאי העבודה לא רעים בכלל ולרוב הם כוללים דירה עם שותפים הכוללת ריהוט מלא, תשלומים עבור מים, ארנונה וחשמל, רכב צמוד לכל 4-5 עובדים והטבות נוספות. מלבד זאת, כל עובד מקבל יום חופשי אחד בו ניתן לצאת לטיולים, מסיבות וכדומה.

איפה ניתן לעבוד בעבודה בעגלות?
עבודה בעגלות פופולאריות ביותר בארצות הברית וקנדה. לכן, אם אתם מעוניינים במציאת עבודה בארצות הברית, חפשו חברות המחזיקות עגלות בקניונים ותתחילו לעבוד מיד אחרי הדרכה קצרה של אחד מנציגי החברה.