עבודה בספרד

אם אתם חושבים על עבודה בחו"ל ביבשת אירופה, עבודה בספרד יכולה להתאים לכם. ספרד מציעה לכם שילוב בין אווירה ים תיכונית לטעימה מהתרבות האירופאית.

בספרד תמצאו קצב חיים מיוחד (סיאסטה בין 14:00 ל-16:00!) וכדורגל מעולה בברצלונה ומדריד. ספרד היא מדינה אירופאית בה תוכלו למצוא אמנות מודרנית לכל דבר אבל תוכלו גם למצוא בה שווקים, צלילים ועוד דברים מיוחדים.

סוגי עבודה בספרד
אם החלטתם שאתם רוצים לעבוד בספרד ולהרוויח ביורו, סוגי העבודות העיקריים שתוכלו לעבוד בהם הם בתחום של מכירות – מוצרי ים המלח, קוסמטיקה, תכשיטים בקניונים. ספרד היא יעד תיירות מהמובילים בעולם בה מבקרים בשנה כ-60 מליון תיירים, דבר שיכול לעזור לכם מאוד כאנשי מכירות. עבודה בספרד במכירות בקניונים, בניגוד לעבודה במדינות אירופאיות אחרות או צפון אמריקה וגם אוסטרליה תדרוש מכם ידיעת השפה הספרדית שכן הרוב המכריע של האוכלוסייה בספרד אינו דובר כלל אנגלית!

לימודי ספרדית - להגיע מוכנים
אם קורצת לכם עבודה בספרד, שהיא מדינה מיוחדת ואינכם דוברים ספרדית כדאי לכם לבדוק אפשרות של קורס בספרדית לפני היציאה לספרד. כדאי לומר שזה אפילו חובה וכאנשי מכירות אין ספק שאם תגיעו מוכנים ודוברים את השפה המכירות שלכם יהיו גבוהות בהרבה. יש מספר מכללות שמציעות לימודי ספרדית, תמיד יש מבצעים והטבות וכדאי לבדוק. השקעה בקורס ספרדית תשתלם לכם מאוד ותחזיר את עצמה במהרה, במיוחד למי שמשכורתו משולמת ביורו. למרות שתעבדו קשה מאוד, אל תשכחו שספרד היא אטרקציה תיירותית ותהיה זו הזדמנות פז בשבילכם ליהנות ממה שהיא מציעה – כדורגל משובח, אמנות, מוזיאונים ותוכלו לנצל את שעות הפנאי כדי ללמוד ריקוד.

ויזת עבודה בספרד
על מנת שתוכלו לעבוד בספרד ויחד עם זאת לא לעבור על החוק המקומי ולא להסתבך איתו, עליכם לדאוג שתהיה לכם ויזה שתאפשר לכם עבודה בספרד. אם אתם בעלי דרכון אירופאי – תוכלו לקבל ויזה במהרה וללא כל בעיה מיוחדת, שכן ספרד היא מדינה החברה באיחוד האירופאי. הוצאת ויזה לספרד היא ההפך הגמור בתהליך הוצאת ויזה לארצות הברית - כאן החיים הרבה יותר קלים ופשוטים.

אם אין בידכם דרכון אירופאי, הנושא קצת יותר מורכב אבל בהחלט אפשרי. היום אפשרי לצאת כבר מהארץ עם עבודה מסודרת על ידי החברה אצלה תעבדו. המלצה: אל תצאו ללא ויזה כדי לעבוד.

הכנות ושאלות אחרונות לפני הנסיעה
כדאי שתדעו מראש מה מחכה לכם כשתגיעו לספרד על מנת לעבוד. בררו עם החברה שתעסיק אתכם או עם הסוכן מטעמה איפה תלונו, מה יש בסביבה, מהן שעות העבודה, תוודאו שבידכם וויזה בתוקף, אבטחה אישית ואפילו הדרכה על המוצרים אותם תמכרו בספרד – יש חברות שניתן לעשות זאת אצלן.

כמה תרוויחו בעבודה בספרד?
החברות שעובדות באירופה טוענות שההכנסה הממוצעת מעבודה באירופה קרובה ל-5000 דולר, בעבודה חוקית בלבד והן אף מציעות החזר טיסות ומגורים.