עבודה ביפן

יפן הינה מדינה עצומה ויפה השואבת אליה תיירים רבים מכל העולם. המעוניינים להכיר ולחוות את יפן שלא כתיירים, יכולים לעשות זאת במסגרת עבודה ביפן.

אם החלטתם שאתם מעוניינים בחוויה אחרת, עבודה ביפן בהחלט יכולה לספק זאת. ניתן למצוא עבודות שונות וביניהם עבודה בבאסטות, עבודה כמארחות במועדונים ואפילו לימודי אנגלית ביפן.

עבודה ביפן בבאסטות
העבודה הנפוצה ביותר ביפן היא עבודה בבאסטות, בהם עומדים המוכרים בצידי דוכנים עמוסי סחורה מכל טוב במקומות הומי אדם. בבאסטות ניתן למצוא פרטי לבוש, שעונים, משקפי שמש ומגוון פריטים נוספים בתחום ההלבשה.

עבודה ביפן בבאסטות או בעגלות?
העבודה בבאסטות של יפן איננה דומה כלל וכלל לעבודה בעגלות בארצות הברית, קנדה ומדינות אירופה. ביפן העבודה מתבצעת ברחוב עצמו ואילו בארצות מערביות העבודה מתבצעת בתוך קניונים. לכן, כאשר מזג האוויר סוער בחוץ, ביפן מקפלים את הסחורה ואילו בארצות מערביות כגון ארצות הברית ממשיכים לעבוד כרגיל. מלבד זאת, עבודה בבאסטות מתבצעות גם בלילה ואילו עבודה בעגלות מסיימת בשעה שהקניונים נסגרים.

עבודה ביפן - מארחת במועדון
עבודה נוספת המקובלת ביפן שמורה לבנות שבחבורה והיא מארחת במועדון. היפנים ידועים כאנשים שאוהבים לצאת ולבלות במועדונים עם חבריהם אל תוך השעות הקטנות של הלילה. המארחת במועדון אחראית על האווירה במועדון ועליה ליצור אותה תוך כדי שיחה נעימה וקלילה עם אורחיה. עבודה זו נחשבת לאחת מהעבודות הרווחיות ביותר שקיימות ביפן.

עבודה ביפן - לימודי אנגלית
אם האנגלית שלכם מושלמת, אפשרות נוספת העומדת בפניכם היא לימודי אנגלית. למעשה, תוכלו להיות מורים ו/או מדרכים בקורס אנגלית לאנשים המקומיים. היפנים מאוד להוטים ללמוד את השפה ולכן יש שפע של עבודה גם בתחום הזה.

לסיכום, אם אתם מעוניינים להכיר את יפן בזווית קצת שונה, עבודה ביפן היא בהחלט הדרך לעשות זאת.