עבודה באנגליה

מגוון העבודות בחו"ל הינו עצום וכן גם המדינות השונות שניתן למצוא בהן עבודה. מבין כל המדינות, אנגליה הפכה בשנים האחרונות לרווחית ביותר עבור מטרה זו.

עבודה באנגליה - איפה ומתי?
עבודה באנגליהעבודה באנגליה לא חסרה וניתן למצוא עבודות שונות בערים הגדולות והקטנות. למרות זאת, חשוב לדעת כי עבודה בעיר תיירותית ואטרקטיבית, כזו המושכת אליה תיירים רבים, עדיפה על עיר קטנה ופחות תיירותית, כיוון שקשה יותר להרוויח כסף מהיר. אנגליה עושה טוב לעובדים בתקופות החגים, כגון כריסמס, כאשר פוטנציאל המכירה גבוה מאוד והרווחים לא פחות מהם. לכן, אם אתם מעוניינים במציאת עבודה באנגליה, עשו זאת בחגים בלבד וכך תוכלו לחזור לארץ עם כיסים מלאים.

תחומי עבודה באנגליה
כמו בכל המדינות, גם באנגליה קיימות חברות בבעלות ישראלית המספקות עבודה, בעיקר בתחום המכירות. עבודת המכירות מתחלקת לשניים:
  1. שיווק ישיר – מכירת ציורי שמן מדלת לדלת.
  2. עבודה בעגלות – מכירת מוצרים שונים כגון מחליקי שיער, צעצועים, מוצרי ים המלח ואחרים בעגלות בתוך מרכזי הקניות והקניונים הגדולים.
בשני המקרים, גם בעבודת מכירת ציורי שמן וגם בעבודה בעגלות, עליכם להיות מנומסים, בעלי כושר שכנוע ומוטיבציה גבוהה. חשוב לדעת כי העבודה לא פשוטה, אך השכר בהחלט משתלם.

עבודה באנגליה - יתרונותיה
היתרון הראשון והבולט ביותר הוא השכר. אנגליה נחשבת לאחת המדינות המשתלמות ביותר לעבודה בחו"ל וזאת בעקבות המטבע. כשבמדינות אחרות משלמים בדולרים או ביורו, באנגליה משלמים פאונדים שהם גבוהים מאוד ביחס לשקל. היתרון השני העומד בפני מחפשי עבודה באנגליה הוא תקופת העבודה. העבודה היא זמנית ולכן יכולה להתאים למגוון אנשים – סטודנטים, חיילים משוחררים, חבר´ה צעירים שעדיין לא מצאו עצמם ועוד. השהות באנגליה תטיב עם מחפשי העבודה בכך שיכירו עולם חדש ותרבות חדשה וכן יחזור לארץ עם כסף מהיר. לסיכום, עבודה באגליה מתאימה לצעירים המעוניינים למצוא עבודה בחו"ל על מנת לחסוך כסף בזמן קצר ויחד עם זאת לחוות משהו אחר עם תרבות שונה מתרבויות אחרות באירופה ובעולם כולו.