עבודה בקנדה

אם אתם מתעניינים בעבודה בקנדה אז אתם בטח יודעים שכרטיס הטיסה יקר ובחורף מאוד קר. כל מה שצריך לדעת לפני הנסיעה לעבודה בקנדה בכתבה הבאה.

השתחררתם מהצבא? קוסם לכם הרעיון לעבוד במחוזות רחוקים? עבודה בקנדה היא אופציה נהדרת. קשה מאוד שלא לשקול אותה כאשר חושבים על עבודה מעבר לים. עבודה בקנדה היא חוויה נדירה באחת המדינות המיוחדות והמרתקות ביותר. אם אתם רוצים עבודה מסודרת, בתנאים טובים שתספק לכם הזדמנות לעבוד בתקופה קצרה ולהרוויח הרבה כסף, קנדה בהחלט המקום. קנדה היא מדינה נוחה מאוד לעובדים ממדינות זרות ולכן תמצאו שם הרבה מאוד מהגרים ממדינות שונות.

אפשרויות העבודה בקנדה
כחיילים משוחררים, העבודה הפופולארית ביותר שתוכלו למצוא בקנדה היא מכירות בקניונים. מה אתם יכולים למכור בקניונים בקנדה? כמו בכל מקום אחר בחו"ל, מוצרי ים המלח מוצעים למכירה גם בקנדה, ומעבר לזה איפור, צעצועים, קוסמטיקה, מיישרי שיער, תמונות ועוד ועוד. אם אתם בעלי דרכון ישראלי בלבד, חלק מהחברות המגייסות צעירים לעבודה בקנדה, תוכלנה לספק לכם ויזת עבודה לעבודת מכירות בקניונים רק באזורים מסוימים בקנדה.

תנאי העבודה בקנדה
בקנדה תוכלו למצוא תנאים מסודרים מאוד לעבודה במכירות בקניונים. עוד מהארץ ידאגו לכם לויזת עבודה מתאימה, יסדרו לכם מגורים באזור הקרוב למקום העבודה בדירה מרוהטת עם שותפים. החברות שוכרות את הדירות עבור העובדים ומאכלסות כשישה אנשים בדירה, ברוב המקרים מדובר בדירות מפנקות. תוכלו להרוויח שכר חודשי שנע בין שלושת אלפים לששת אלפים דולר קנדי ותוכלו אף לקבל רכב משותף לכל הדיירים בדירה.

תנאי העבודה בקנדה הם בהחלט קורצים אך כדאי מאוד לבדוק היטב את כל הצעות העבודה שמגיעות אליכם. יש לא מעט חברות שמעוניינות לגייס עובדים לעבודה בקנדה בעבודת מכירות בקניונים, מומלץ לברר שהחברה אמינה ועומדת בכל ההבטחות שלה ומסוגלת באמת לספק לכם את כל תנאי העבודה שהיא מבטיחה לכם. מאוד מומלץ לדבר עם אנשים שהתנסו בחוויה הזו של עבודה בקנדה בעבר.

תחום נוסף שאפשר למצוא בקנדה הוא עבודה בשדות הנפט, חברות לחטיבת עצים, חברות דיג ונהיגת משאיות כבדות למי שיש רישיון. עבודה בתחום זה היא קשה ומתישה אך שכרה בצידה.

עבודה בקנדה כחלק מהטיול של אחרי הצבא
עבודה בקנדה תאפשר לכם לשלב גם את הטיול הגדול שלכם, תזכו לטיול מדהים במדינה מרתקת ומעניינת שיש בה  גיוון של תרבויות שונות וכמובן נופים מדהימים.

קנדה היא מדינה רחוקה מאוד לכן אם אתם מתכננים עבודה בקנדה כדאי שתכינו את עצמכם לתקופה ממושכת של שהייה בקנדה ומומלץ מאוד לנצל את הזמן וגם לטייל. אם קשה לכם במיוחד עם מזג אוויר חורפי כדאי שתשקלו שוב את רעיון העבודה בקנדה כיון שמדובר במדינה שבה החורף קשה וארוך יחסית לחורף המוכר לנו.

אם מתחשק לכם לצאת לחוויה אמיתית ומיוחדת, עבודה בקנדה יכולה לספק לכם את זה. העבודה במכירות היא אומנם עבודה לא קלה אבל היתרונות גדולים כל כך והופכים את המאמץ למשהו באמת משתלם.

אם אתם מעוניינים בעבודה בקנדה אך נרתעים ממכירות תוכלו לברר לגבי סוגי עבודות אחרות שגם הם נפוצים בקנדה כמו שמרטפות (אופר).