עבודה באוסטרליה

השתחררתם מהצבא? הכול פתוח בפניכם, אתם כבר יכולים לתכנן את הטיול הגדול שלכם לאוסטרליה וכמובן לתכנן גם את האפשרות של עבודה באוסטרליה.

עבודה באוסטרליה – הזדמנות להגשים חלום!
אחד היעדים המרתקים ביותר לטיול הגדול של אחרי צבא הוא אוסטרליה. היבשת החלומית והמעניינת קורצת להרבה מאוד חיילים משוחררים שסימנו את אוסטרליה כיעד לטיול. אוסטרליה היא בלתי נשכחת ומספקת חוויות מרתקות, הבעיה היא שהטיול יקר מאוד ואם לא הצלחתם לחסוך מספיק, ייתכן וכדאי לכם לכוון את הטיול שלכם ליעד אחר. אבל אתם כמובן לא חייבים לוותר על חלום הטיול לאוסטרליה, אם אתם סומכים על עצמכם שתצליחו לשלב את הטיול ביחד עם עבודה באוסטרליה. אם עלה בראשכם הרעיון הזה, אז כדאי לדעת שאתם עשויים להרוויח מאוד אם תצליחו להשיג עבודה באוסטרליה. עבודה באוסטרליה, זה אומנם נשמע נהדר והתנאים הם באמת מעולים, אבל לא בטוח שתצליחו למצוא עבודה באוסטרליה אם אתם לא מחזיקים דרכון זר. עם דרכון ישראלי בלבד קשה להשיג עבודה חוקית. אבל אל תתייאשו, כחיילים משוחררים שעדיין לא למדו מקצוע בחיים האזרחיים ממילא אתם מחפשים רק עבודות זמניות שמטרתן רק לאפשר לכם להמשיך את הטיול הקסום שלכם. עבודות קלילות מהסוג הזה שאתם מחפשים ייתכן שדווקא כן תמצאו באוסטרליה ותשיגו את האישורים הדרושים. אתם הרי לא הולכים לבנות קריירה אלא רק למצוא עבודה לזמן קצוב.

אז במה אפשר לעבוד באוסטרליה?
גם באוסטרליה כמו ברוב המקומות האחרים בעולם, פתוחה בפניכם האופציה של עבודה בעגלות מכירה בקניונים או מכירות של ציורי שמן מבית לבית. היתרון של עבודה באוסטרליה במכירות הוא שיש כמה מוצרים שהולכים מאוד חזק ואז המכירה היא הרבה פחות אגרסיבית. אתם לא תצטרכו לשכנע הרבה כאשר המוצר נחשב טוב באוסטרליה והוא מדבר בשם עצמו. לדוגמה, מוצרי ים המלח שבריאים לעור עשויים מאוד לקרוץ לאוסטרלים שסובלים מקרינה גבוהה מאוד.

מעבר לעבודת מכירות אפשר לעבוד בקטיף או שיפוצים, מנעולנים, גננות וכמובן גם מלצרות. כאמור ברוב המקרים עבודה באוסטרליה מצריכה אישורים. אם אתם בעלי אזרחות נוספת זרה תצליחו להשיג את האישורים הדרושים לכל סוג עבודה ללא כל בעיה. יש עבודות פשוטות וזמניות שלא דורשות אישורים ובהן תצליחו להשיג עבודה באוסטרליה. חשוב לזכור שבכל מקרה לא כדאי להסתבך עם משטרת ההגירה ולעבוד באופן בלתי חוקי. אם אתם יוצאי יחידות קרביות יש לכם אפשרות לעבוד בעבודות ביטחוניות ולהשיג במהירות ויזת עבודה באוסטרליה גם אם אינכם בעלי אזרחות זרה.

אז למה כל כך כדאי למצוא עבודה באוסטרליה?
פשוט בגלל שהתנאים מעולים לעובדים, גם לעובדים זמניים. עבודה באוסטרליה זה לא רק השכר הגבוה, זה גם התנאים הסוציאליים ובעיקר החופשים. לעובדים האוסטרליים החיים באמת יפים, שכר המינימום שם הוא גבוה פי שניים מהשכר בישראל והם נהנים משפע של חופשות במהלך השנה (לפחות כארבעה שבועות חופש בשנה). אתם כחיילים משוחררים המתכננים טיול באוסטרליה עם עבודה באוסטרליה, יש לכם הזדמנות נדירה להגשים חלום, לטייל, לעבוד ואפילו קצת לחסוך ביבשת היפה והמרתקת ולהמשיך למדינות המזרח הרחוק ישר משם.