עבודה בארצות הברית

השתחררתם מהצבא? הכול פתוח בפניכם, אתם כבר יכולים לתכנן את הטיול הגדול שלכם לארצות הברית וכמובן לתכנן גם את האפשרות של עבודה בארצות הברית.

המחשבה על עבודה בארצות הברית מאוד מפתה בעיקר אם רק עכשיו השתחררתם מהצבא ואתם יוצאים לדרככם החדשה. עבודה בארצות הברית היא הזדמנות לעשות הרבה מאוד כסף, אבל זה לא כל כך פשוט כמו שזה אולי נדמה, מה צריך לדעת על עבודה בארצות הברית?

עבודה בארצות הברית - למה?
עבודה בארצות הברית היא אטרקציה גדולה מאוד לחיילים משוחררים, יש מגוון רחב של סוגי עבודות שיכולות להתאים לכם בשלב זה של אחרי צבא. עבודה בארצות הברית מספקת הזדמנות להרוויח שכר טוב בדולרים, לחסוך כסף ולחזור לארץ עם סכום כסף נאה, וזאת מבלי להזכיר את ההזדמנות הגדולה לטייל בארצות הברית. מעבר לעניין הכספי מדובר בחוויה גדולה מאוד, החיים בארצות הברית הם אמריקה בכל מובן ומי לא רוצה לעבוד במדינת האפשרויות הבלתי מוגבלות.

ארצות הברית היא מדינת אינסוף האפשרויות והחלומות, כל הקלישאות על ארצות הברית הן יפות ואמיתיות. אבל מעבר לקלישאות, חשוב לדעת שארצות הברית לא פותחת את שעריה בקלות לעובדים מכל קצוות תבל. לא פשוט להשיג אישור עבודה בארצות הברית ואחת הסיבות להחמרה בתנאים לקבלת ויזה לארצות הברית היא בגלל החשש מפני השתקעות של תיירים.

עבודה בארצות הברית - אישור עבודה
עבודה בארצות הברית ללא אישור עלולה להיות מסוכנת, אתם עלולים להיתפס ע"י משטרת ההגירה. עבודה בארצות הברית ללא אישור עלולה להרחיק אתכם מארצות הברית לתמיד, לכן כדאי וצריך להשיג את כל האישורים המתאימים למרות הפרוצדורה הנוקשה.

אז אילו עבודות פתוחות בפניכם בארצות הברית?
עבודה במכירות היא נפוצה מאוד בארצות הברית, אם יש לכם יכולת טובה למכור ולשכנע תוכלו לחבור לחברות הרבות לגיוס עובדים לעבודה במכירות בקניונים. חברות אלו יסדרו לכם עבודה בעגלות בקניונים, יש אינסוף מוצרים שתוכלו למכור כמו מוצרי ים המלח, מוצרי טיפוח וקוסמטיקה, צעצועים, מכשירי חשמל ועוד מגוון מוצרים.

מעבר לעבודה בעגלות בקניונים ובחנויות, אפשר לעבוד גם במכירת ציורי שמן כאשר עוברים עם התמונות מבית לבית ומציעים אותן למכירה או במכירה באוטו גלידה. עבודות אלו אומנם לא כל כך קלות ודורשות נמרצות וחריצות אבל יש לכם הזדמנות להרוויח יפה מהעמלות.

עבודה בארצות הברית מסוג אחר שפתוחה בפני בנות היא עבודת אופר, תוכלו למצוא במודעות הדרושים בארץ ובחו"ל הצעות עבודה של משפחות שמעוניינות לפתוח את דלת ביתן ולקלוט אופר שתוכל לסייע בטיפול בילדים ובחלק מהמקרים גם בטיפול משק הבית. יש יתרון גדול בעבודת אופר, הזדמנות נפלאה להשיג עבודה טובה בתנאים טובים שכוללים גם מגורים בבית המשפחה ובנוסף גם הזדמנות להכיר מקרוב אנשים ולטפל בילדים ואף להפוך לבת בית במשפחה שהאופר נקלטת אליה.

אם אופר היא עבודת בנות אפשר לומר שיש עבודה בארצות הברית מסוג אחר שמיועדת בעיקר לגברים, מדובר בעבודת הובלת דירות. עבודה זו דורשת הרבה מאוד מאמצים פיזיים וכדי לשרוד בה צריך כוח. יש הובלות בתוך מדינה אחת ואף הובלות ארוכות טווח הדורשות מעבר בין המדינות השונות.

תהליך חיפוש עבודה בארצות הברית
עבודה בארצות הברית תוכלו למצוא בקלות אם אתם מחזיקים באישורים המתאימים (בכל מקרה תצטרכו ויזה לארצות הברית), יש עוד מגוון רחב של סוגי עבודות. אם יש לכם תכנון לעבוד בארצות הברית, מומלץ מאוד לתכנן הכול מהארץ ולא לעשות זאת באופן ספונטני רק אחרי נסיעה לשם. לא כדאי להסתבך עם עבודה בארצות הברית אם אין לכם ויזת עבודה.