קורס מנהלי רשתות

אם אתם מעוניינים להשתלב בחברה גדולה ולעסוק בניהול מערכות המחשב של החברה, קורס מנהלי רשתות הוא בדיוק ההכשרה שאתם צריכים.

אם אתם מתכננים ללמוד מחשבים, שימו לב לקורס מנהלי רשתות שמאפשר לכם לרכוש כלים לניהול מערכת הפעלה בסביבת המחשוב של חברה. בכל ארגון היום יש סביבה ומערכת של מחשבים, תפקידו של מנהל רשתות הוא לטפל,לתחזק ולדאוג לפתרונות בחומרה. מערכת המחשבים בכל חברה דורשת תחזוקה וטיפול שוטפים, בעלי מקצוע בתחום אמורים לדעת לטפל במחשב הן ברמה הבודדת והן ברמת הרשת.

קורס מנהלי רשתות יכשיר אתכם לתחזק מערכות מחשבים וכמובן לדעת לפתור בעיות ותקלות ברשתות. כמנהלי רשתות בחברות נדרש מכם להכיר היטב את מערכות המחשב החדשות ולהטמיע אותן במערכות הקיימות. כמו שכבר הספקתם להבין קורס מנהלי רשתות מתרכז בחומרה ובתשתית, היום יש ביקוש גדול מאוד לבעלי מקצוע בתחום ניהול רשתות כיון שבכל חברה ישנה רשת מחשבים ואפילו גם בבתים פרטיים יש היום רשתות מחשבים.

מי יכול ללמוד קורס מנהלי רשתות?
למעשה אין דרישות מיוחדות, אין צורך בהשכלה כזו או אחרת. כמו בכל תחום, חשוב שהמועמד ללימודי קורס מנהלי רשתות יגלה עניין רב בתחום. בנוסף, הקורס פונה גם לבעלי ניסיון בענף ההייטק בתפקידים השונים, אנשים שרוצים להתפתח ולרכוש כלים מעשיים ומקצועיים לעבודה בתחום ניהול רשתות.

מה כדאי לבדוק לפני?
קורס מנהלי רשתותקורס מנהלי רשתות מועבר ע"י מספר רב של מוסדות לימוד. משך הקורס ושכר הלימוד משתנים ממקום למקום. חשוב לדעת איזו תוכנית לימודים מתאימה לכם וכדי לדעת זאת בררו מהם תכני הקורס, בררו עד כמה הוא מאפשר התנסות ותרגול, בררו מי המרצים בקורס ועד כמה הם מומחים בתחום. רמת הקורס שונה ממקום למקום וכך גם משך הלימודים, קורס מנהלי רשתות הקצר ביותר נמשך חצי שנה וקורס ארוך יותר נע בין שנה עד שנתיים. שכר הלימוד לקורס מנהלי רשתות נע בין חמשת אלפים שקלים לששת אלפים שקלים. אחד המסלולים הנפוצים של קורס מנהלי רשתות הוא קורס מנהלי רשתות של מיקרוסופט, קורס זה מעניק את הכלים לניהול רשתות תקשורת המבוססות על הטכנולוגיה של מיקרוסופט. קורס מנהלי רשתות של מיקרוסופט פונה למי שמעוניין לטפל ולתחזק מערכת מחשבים שסביבת המחשוב שלה מבוססת על  Windows Server 2003. מבית מיקרוסופט יצאו מערכות ושרתים מתקדמים כמו  Windows Server 2008 אך עדיין גרסת 2003 היא שולטת ביותר בשוק ועדיין לא הוטמעה המערכת החדשה. כמנהלי רשתות של מיקרוסופט אתם מתמחים במערכות ההפעלה הישנות והחדשות ולומדים לשדרג ולהטמיע את המערכות החדשות בארגונים.

מה מעניקה לכם תעודת גמר בקורס מנהלי רשתות?
בתום הלימודים של קורס ניהול רשתות, הבוגרים מקבלים תעודת גמר מטעם המכללה. מי שבחר בקורס ניהול רשתות של מיקרוסופט זוכה גם להכשרה לבחינות ההסמכה הבינלאומיות. מדובר בבחינות של מיקרוסופט העולמית ומי שעומד בבחינות יכול לקבל תעודת מוסמך של מיקרוסופט. כמו בכל תחום גם בניהול רשתות יש צורך בצבירת ניסיון כדי להתקדם ולהגדיל הכנסה. בוגרי קורס ניהול רשתות שמשתלבים בעבודה בתחום הלימוד שלהם אך ללא ניסיון רב ישתכרו כששת אלפים שקלים, ניסיון בתחום מעלה את המשכורת באופן משמעותי  מאוד.