בתי ספר לברמנים - השוואה

בתי ספר לברמנים הם המקום בו כדאי ורצוי ללמוד קורס ברמנים מקצועי. אבל לפני שנרשמים כדאי לערוך סקר שוק והשוואות בין בתי הספר השונים.

בתי ספר לברמנים הם המקום בו כדאי ורצוי ללמוד קורס ברמנים מקצועי. אבל לפני שנרשמים כדאי לערוך סקר שוק והשוואות בין בתי ספר לברמנים שונים. חיילים משוחררים - שוקלים ללמוד קורס ברמנים במסגרת בית ספר לברמנים? כדאי ללמוד קצת מה נותן כל בית ספר.

בתי ספר לברמנים: ברמסטר
בתי ספר לברמניםקורס הברמנים בבר מסטר נעשה בקבוצות קטנות של עד 20 איש, ובכך מאפשר יחס אישי ותרגול נוסף. הקורס מחולק לתיאורטי ומעשי, כאשר החלק התיאורטי נערך בכיתת הלימוד בעוד החלק המעשי נעשה בכיתת היין והקפה ובכיתת הבר. התלמידים זוכים להתנסויות מעשיות רבות ומתרגלים עם אלכוהול אמיתי. בר מסטר מעמיד לרשות התלמידים ציוד מקצועי כמו שייקרים, בלנדרים, כותשי קרח ועוד. מכיוון שבר מסטר הינו בית ספר בעל שמונה סניפים בכל הארץ, ניתן ללמוד קורס ברמנים כמעט בכל אזור שתבחרו, מן הדרום ועד הצפון. בוגרי הקורס מקבלים תעודה מקצועית וקבילה לעבודה.

בתי ספר לברמנים: זמן אמיתי
קורס ברמנים בזמן אמיתי כולל קורס מקיף בו נלמדים: חלק תיאורטי, חלק מעשי וחלק של תקשורת בין אישית החשובה לא פחות מידע ובקיאות בערבוב משקאות. קבוצות הלימוד הינן קטנות ולרשות התלמידים עומד כל הציוד המקצועי הדרוש. סניפי בית הספר פזורים ברחבי הארץ ומאפשרים לימודים על פי אזור מגורים או עיר מועדפת. בוגרי קורס הברמנים בבר אמיתי, אשר עמדו במטלות, מקבלים תעודה מקצועית בינלאומית מטעם IBA (איגוד הברמנים הבינלאומי). בית ספר בר אמיתי עומד בקשר הדוק עם סצנת הברים והמועדונים בארץ, וכן עם בעלי עסקים רלוונטיים (מלונות, אולמי אירועים) ומסייעים לבוגרי הקורס למצוא עבודה בהקדם: בתום הקורס עובר כל בוגר ראיון אישי ומופנה למקום עבודה על פי התאמתו.

בתי ספר לברמנים: בר טנדר´ס (Bartenders)
קורס ברמנים בברטנדר´ס הינו קורס המורכב מחלק מעשי ומחלק תיאורטי. החלק המעשי נלמד בכיתות בר מאובזרות. ניתן ללמוד בבר טנדר´ס באחד הסניפים הפזורים ברחבי הארץ, מה שמנגיש את הקורס לכל אזורי המגורים. בר טנדר´ס מעניקים תעודת סיום מקצועית בינלאומית ומתחייבים לסייע לבוגרים למצוא עבודה בארץ או בחו"ל. לנרשמים דרך אתר האינטרנט מובטחות הטבות נוספות כמו הנחה של 10%בתשלום על קורס ברמנים, ספר האלכוהול "שר המשקים" שהוציא בית הספר, ועוד. ההחלטה ללמוד קורס ברמנים היא בד"כ איננה החלטה קשה: או שאתה מתאים לזה ואוהב את זה או שלא. אולם ההחלטה באיזה בת ספר ללמוד את הקורס, יכולה להיות קשה יותר. לכן חשוב לערוך השוואה בין בתי הספר השונים ולהתאים את מקום הלימודים על פי העדפותיכם ועל פי מה שאתם מקבלים מכל מקום.