קורס ברמנים

קורס ברמנים הוא הכרחי לעבודה כברמנים בפאבים ובארים. מי שעובד כברמן הוא בעל מקצוע שהוכשר לתפקיד אחרי שעבר קורס ברמנים. אז מה לומדים בקורס ברמנים?

רוצים להיות ברמנים? עבודה כברמנים בפאבים וברים היא חלום מתוק של בליינים וחובבי חיי לילה, הנה הזדמנות טובה לשלב בילויים עם עבודה. אם אתם רוצים להיות ברמנים, קחו בחשבון שזה לא רק מגניב ומלא סטייל אלא גם דורש מכם השקעה לא קטנה. הצעד הראשון בדרך להיות ברמנים הוא כמובן לעבור קורס ברמנים.

אז למה צריך קורס ברמנים?
אם תהיתם לגבי זה, אז כדאי לדעת שברמן תפקידו להתעסק עם משקאות ולענות לבקשות רבות של משקאות שונים ומגוונים. לכן, הברמן חייב להיות בעל ידע רב בתחום המשקאות, הוא צריך להבין את האופי של המשקאות, לדעת איך מגישים כל משקה אלכוהול ובין יתר צריך לדעת גם לקדם משקאות כאלה ואחרים, להציע ולהמליץ. יש הרבה מידע בתחום המשקאות אלכוהול והברמנים חייבים להיות בקיאים ומלאי עניין. מלבד זאת אל תשכחו שברמנים צריכים לדעת להכין את המשקאות מהר ובצורה מאוד מקצועית וגם מבחינה טכנית ומעשית יש הרבה מה לתרגל במסגרת קורס ברמנים. כדי להיות ברמנים טובים אי אפשר להיזרק סתם ככה למים ללא הכנה מוקדמת וידע מוקדם, קורס ברמנים הכרחי.

מה לומדים בקורס ברמנים?
בדרך כלל קורס ברמנים כולל חלק תיאורטי וחלק מעשי יותר. בחלק התיאורטי לומדים הרבה מאוד ידע בתחום האלכוהול ומשקאות חריפים, תלמדו איך מייצרים את המשקאות, איפה מייצרים, מה המרכיבים של כל משקה, איך צריך לטעום כל משקה, חלק מהקורסים גם עורכים סיורים במקומות ייצור המשקאות. בחלק התיאורטי לומדים גם כיצד משפיע האלכוהול על הגוף ומה צריך לעשות במקרה של השתכרות. החלק המעשי של קורס ברמנים הוא החלק המשמעותי והחווייתי של הקורס, בחלק זה  לומדים איך מכינים את המשקאות בפועל, איך מערבבים, איך מוזגים מהחבית, איך מכינים קוקטיילים ועוד. בחלק המעשי עושים הרבה מאוד תרגולים ומפתחים מיומנות לעבודה מהירה ותחת לחץ.

עוד מידע על קורס ברמנים
קורס ברמנים מתרכז גם בעניין של שירות, הגשה ותקשורת. ברמן חייב לדעת לתקשר טוב עם הסביבה שבה הוא עובד, עם הלקוחות הרבים ועם הצוות בבר. קורס ברמנים מכשיר אתכם לעבודה כיפית בברים ופאבים, עבודה שמשלבת בילוי וחיי לילה עם שכר טוב. היום יש לא מעט בתי ספר שמעבירים קורס ברמנים, מחירי הקורסים נעים בין 2,300 ₪- 3500 ₪. אם רק עכשיו השתחררתם מהצבא ואתם רוצים מקצוע שיספק לכם כיף, דינאמיות, אווירה תוססת, מוסיקה, חברה והרבה חיי לילה, קורס ברמנים זה מה שאתם צריכים. בחלק גדול מהמקומות שמכשירים ברמנים תוכלו לשלם את עלות הקורס על חשבון פיקדון לחיילים משוחררים. בתום הקורס אתם מקבלים תעודה שמוכרת ע"י משרד התעשייה והמסחר. ללא תעודת הסמכה כזו ייתכן ותתקלו בקשיים רציניים למצוא עבודה כברמנים.קורס ברמנים | אחרי השירות - הפורטל לחיילים משוחררים