קורס מדריכי כושר

ההתלבטות מה ללמוד ובמה לעבוד היא אחת ההתלבטויות הקשות ביותר, בעיקר עבור מי שרק לפני כמה חודשים עזב את מסגרת הצבא ומעולם לא נתקל בצורך מיידי להחליט החלטה כה גדולה לגבי העתיד.

על מנת להצליח ולבחור את המקצוע הנכון יש לשלב יחד את התחומים האהובים עלינו ביותר לבין האפשרות למצוא עבודה ולהשתלב במקצוע המאפשר התקדמות מקצועית עם הכנסה גבוהה.

אם אתם חובבי ספורט, מעוניינים להפוך את אהבתכם לאימון גופני לקריירה ורוצים להתפתח בתחום אנו מציעים לכם להשתלב כמאמנים וכמדריכים באחד ממקצועות הכושר הגופני בקורסים המוצעים בבתי הספר למקצועות הספורט ברחבי הארץ. המודעות לספורט ולבריאות הגוף והנפש עלתה פלאים בשנים האחרונות ולכן תפסו להם מקצועות הספורט כמו גם חדרי הכושר מקום נכבד בחיי הציבור. קורס מדריכי כושר או קורס מדריכי אירובי יכול להיות הצעד הבא לקריירה מבטיחה עבורכם.

קורס מדריכי כושר
כחיילים משוחררים באפשרותכם להצטרף אל קורס מדריכי כושר במימון המענק הצבאי. השקט שבמימון המלא יאפשר לכם להתמקד בלימודים ובאימונים ולסיים את קורס מדריכי הכושר בהצלחה מרובה. קורס מדריכי כושר נפרש על פני כ-260 שעות לאורך השנה וכולל לימודים עיוניים ומעשיים. בתוכנית הלימוד התמקדות באנטומיה של הגוף, בתורת האימון, בפיזיולוגיה, תזונה, קינזיולוגיה ועוד. במקביל נלמדות הדרכים לבניית תוכנית אימונים אישית או קבוצתית, אימון קטינים ועוד. בחדר הכושר עצמו זוכים הצוערים הצעירים לחוות אימונים מעשיים הכוללים תרגולים והתמחות בתחום ע"י מדריכים ומאמנים מקצועיים.

קורס מדריכי אירובי
כמו בקורס מדריכי כושר גם כאן ישנה אפשרות לשימוש במענק השחרור כמובן וגם כן תוכנית האימונים דומה מאד, בעיקר בתחום העיוני ובהתאמה למקצועות האירובי. בשונה מעט מאימון בחדר כושר אימון אירובי נעשה בדרך כלל בקבוצה ובליווי מתקנים ועזרי כושר שונים (פיטבול, GYM STICK). במהלך קורס מדריכי אירובי ילמדו גם עקרונות העברת שיעור, התנסות בהחזקת קבוצה, בניית תוכנית אימונים ייחודית לקורס מדריכי אירובי ועוד. הקורס משלב גם לימודי עיצוב וחיטוב הגוף וכן אימון מדרגה, שני תתי נושא הקשורים ישירות לאימון אירובי אך ייחודים בתחומם.