טיול לארצות הברית

השתחררתם מהצבא וחולמים על הטיול הגדול? טיול מחוף לחוף בארצות הברית בשילוב של עבודה בארצות הברית יהיה חוויה שלא תשכחו כל החיים.

ארצות הברית יכולה להציע לכם מגוון רחב של טיולים ומסלולים במגוון רחב של לוחות זמנים – מטיולים קצרים בני מספר שבועות ועד לטיולים ארוכים בני מספר חודשים. טיול לארצות הברית תוכלו לעשות בערים הגדולות, לטייל ממקום למקום ותוכלו גם לעשות טיולי טבע מעולים בפארקים הלאומיים של ארצות הברית אם זה מדבר אליכם יותר. ניתן כמובן גם לשלב בטיול לארצות הברית את שני הדברים.

טיול לארצות הברית תוכלו לעשות בטיסות ממקום למקום או שתוכלו לעשות ממש טיול מחוף לחוף ולנסוע ברכב לרוחב ולאורך כל המדינה הענקית הזו.
טיול מחוף לחוף הוא טיול חווייתי מעין כמוהו עבור חיילים משוחררים. בארצות הברית ניתן לקנות רכב בזול ולטייל אתו מחוף לחוף ואחר כך למכור אותו (יש מי שמצליחים אפילו להרוויח כמה גרושים מהמכירה הזו).

שילוב של טיול לארצות הברית עם עבודה
תיקחו בחשבון שטיול מחוף לחוף בארצות הברית ובעיקר אם זה טיול של מספר חודשים הוא גם יקר מאוד (יחסית לטיול במזרח הרחוק לדוגמא) ודורש מימון לא קטן.
תוכלו לשלב בטיול לארצות הברית גם עבודה – לצאת מהארץ כבר עם עבודה מסודרת דרך אחת מהחברות דרכן ניתן למצוא עבודה בארצות הברית, לעבוד מספר חודשים ועם הכסף שתחסכו, יחד עם כספי מענק שחרור שקיבלתם עם השחרור מצה"ל, תוכלו להמשיך לטיול הגדול שחיכיתם לו כל כך הרבה זמן.

ממזרח למערב דרך הפארקים הלאומיים
את הטיול לארצות הברית אפשר להתחיל משני צידיה של ארצות הברית, תלוי בתקופה ובאורך המסלול, כאן נתחיל בחוף המזרחי. רוב המטיילים נוחתים בניו יורק ומשם ממשיכים.

ערים וטיולים אטרקטיביים במזרח ארצות הברית
ניו יורק, בוסטון, מפלי הניאגרה (בצד האמריקאי), פילדלפיה, וושינגטון, מיאמי, קי ווסט (רצועת איים בדרום פלורידה).

ערים וטיולים אטרקטיביים במרכז ארצות הברית
הפארקים הלאומיים של ארצות הברית: יוסמיטי, ילוסטון, טיטון, גרנד קניון (שקרוב מאוד יחסית ללאס וגאס ותוכלו לעשות אתנחתא מהטבע ולבקר שם כמה ימים), ברייס, ציון פארק – פארקים לאומיים אלה הם יפיפיים, מסודרים – ניתן ללון בתוכם או בסביבתם בקיימפינג.

ערים וטיולים אטרקטיביים במערב ארצות הברית
קליפורניה – כמובן שלא תרצו לפספס את סן פרנסיסקו הנהדרת והמיוחדת שמחייבת טיול בן כמה ימים לפחות. סאן דייגו שם יש את ה-sea world וגן החיות, וכמובן שלא תרצו לוותר על לוס אנג´לס ולאס וגאס (אם לא ביקרתם שם כבר קודם לכן). 

חשוב לא פחות – לשמור על עצמכם בכל מקום, תמיד יש סכנות. להסתובב תמיד לפחות 2 אנשים. כל זה יבטיח לכם טיול מהנה וחוויה לכל החיים.