צא לחופשי על כדור פורח

צא לחופשי על כדור פורח

חייל משוחרר? בוא להרגיש את החופש על כדור פורח
אחרי שעברתם את שרשרת החיול, שירתתם בצה"ל מספר שנים ואחרי אתם עומדים בבקו"ם להזדכות על ציוד, אתם כבר מתכננים את השלבים הבאים ואת הצעדים להגשים את כל חלומותיכם. יש את אלו שרוצים להרגיש את החופש בטיול אחרי צבא, אחרים לא מבזבזים זמן ונרשמים ללימודים להשכלה גבוהה, יש את אלו שפותחים לעצמם עסק קטן ממנו הם מתפרנסים, אלו שעובדים לפרנסתם עד שיתחילו למצוא את ייעודם ועוד. בין אם אתם נמנים עם האוכלוסייה שמחפשת את יעודה, או האוכלוסייה שנרשמת להשכלה גבוהה, בואו להיפרד מהשרות בשמיים באמצעות כדור פורח.

כדור פורח מסמל את כל החופש שבעולם
חיילים משוחררים ספגו במהלך שנים את השרות הצבאי הקפדני שקיים במדינת ישראל. יש את אלו שרצו בג´בלאות, אחרים שרתו בבונקרים ועוד ועל כן מרגע השחרור מחפשים כולם את החופש הנכסף. איזה תאור נכון יותר יש לחופש אם לא להרגיש את הרוח מכה בפנים, לפרוש ידיים ולהרגיש הכי קרובים לשמיים? כדור פורח יצליח להגשים לכם חלום ולחוות את השחרור מהצבא כמו שלא חלמתם שתחוו.

היכן ניתן לטוס בכדור פורח
חיילים משוחררים על פי רוב חוזרים להתגורר עם ההורים, או שוכרים לעצמם דירת חדר באחד מהערים, המושבים, או הקיבוצים ברחבי מדינת ישראל. בין אם אתם מתגוררים בדרום, או בצפון, אתם יכולים לטוס עם כדור פורח בשמי הארץ ולא רק לראות את הנוף מעל, אלא גם להרגיש את הרוח הנעימה מלטפת אתכם. אחד האזורים המומלצים ביותר לטיסה בכדור הפורח, הוא אזור הצפון או הגלבוע, אשר מאפשר לכם לראות את חבל הארץ הצפוני המדהים ביופיו, שיעצור את נשימתכם ויעזור לכם לחוש משוחררים הרבה מעבר למדים.

עם מי לצאת לטיסה
אל הטיסה בכדור הפורח בצפון או בכל מקום אחר, אתם יכולים לצאת עם כל מי שתבחרו, בין אם אלו חברים מהאזרחות או חברים ששרתו איתכם ביחידיה במהלך השרות הצבאי. אתם תבחרו ואנחנו נטיס אתכם אל האזרחות מהמקום שלא הרבה זוכים לראות אותה היישר מהשמיים.

מתי יוצאת הטיסה
אתם כבר חיילים משוחררים ולא צרכים לעמוד בזמנים, אך זכרו כי השעות הנעימות והמיוחדות ביותר שנכון לכם לצאת אל טיסה בכדור הפורח, הן שעות הבוקר או שעות הערב, רגע לפני השקיעה, על מנת לחוות את הטיסה באופן מקסימאלי. אם לא הצלחתם עדיין להשתחרר מהשרות הצבאי מנטאלית, אך אתם משוחררים רשמית, בואו להרגיש את מה שחווה הציפור מעל וצפו על כל העולם מלמעלה, כשתרדו לקרקע תדעו כבר מה ברצונכם לעשות