הכוונה לחיילים משוחררים

הגיע היום הגדול והשתחררתם מהצבא, איזה כיף! מריחים את החופש? חלקכם בודאי רק רוצה לנוח, להירגע, לנשום קצת את אויר האזרחות.

האם גם אתה מתעסק בשאלה "אז מה אני עושה עכשיו?"

לכל אחד מאיתנו חלום משלו: אחד רוצה לעשות מלא כסף, השני רוצה לטוס לחו"ל וכמה שיותר מהר, השלישי רוצה להתחיל ללמוד והרביעי רק רוצה להתבטל.

הכל מקובל והכל אפשרי. אלה החיים שלכם! זו הבחירה שלכם!

להשתחרר מהצבא ברוב המקרים זה כיף גדול, אך השחרור יכול להיות גם מבלבל ומפחיד. בחברה שלנו להשתחרר מהצבא זה אומר לעשות את הצעד הראשון בחיינו הבוגרים, מעכשיו אין מסגרות מחייבות אלא אם כן אנחנו נבחר בהן. אף אחד לא יכול להגיד לנו מה לעשות, אנחנו משוחררים ומעכשיו, אדונים לעצמנו.

"מה אני עושה עכשיו?" היא שאלה שעולה אצל רבים מהמשתחררים. חלקם הקטן יודע. אלה האנשים שמגיל צעיר מאוד יש להם "תכנית" והם יודעים בדיוק לאן מועדות פניהם ומה הם רוצים לעשות ולהיות "כשיהיו גדולים".

החלק הגדול חווה בלבול ואי ודאות לגבי העתיד. לרוב המשתחררים לא ברור מה הם רוצים ללמוד או במה היו רוצים לעבוד או לעסוק בחייהם. פשוט בגלל שיש כל כך הרבה אפשרויות או בגלל שאף פעם עד עכשיו לא חשבו על זה ברצינות.

להורים שלנו, לעומת זאת, יש בדרך כלל הרבה מה לומר בעניין ומה לייעץ. גם לחברים שלנו ולסביבתנו הקרובה. הלחץ הזה וה"קולות" שמסביבנו יכולים ליצור הרבה "רעש" במערכת, והרבה בלבול ותסכול אם לא עושים רגע סדר בבלגאן.

ובשביל זה אני כאן!
הכוונה לחיילים משוחררים שמי מיטל ארסטר ואני אני מאמנת אנשים הנמצאים בשלב של החלטות ובחירות לגבי חייהם.

אני עוזרת לאנשים ליצור בהירות לגבי רצונם האמיתי ובחירת הכיוון שלהם בחיים.

האימון הוא תהליך של מספר פגישות, המשתנה בין אדם לאדם ומותאם לצרכיו של כל מתאמן.

מציאת כיוון לימודים, מקצוע וקריירה לא חייבים להיות מסובכים.
התהליך הזה יכול להיות פשוט ומהנה אם רק יודעים לשאול את השאלות הנכונות ולהקשיב לתשובות האמיתיות.

העולם שלנו מציע כל כך הרבה הזדמנויות, אפשרויות בחירה ודרכים אז למה שלא נעצור לרגע, נחשוב ונבחר נכון!

חושב ברצינות על העתיד שלך? אימון להכוונת חיילים משוחררים
אני מזמינה אותך לסדרה של מספר מפגשים בהם אני משלבת את הניסיון והידע העשיר שלי מתחום הגיוס, העבודה והקריירה,  עם ניסיוני וכישוריי כמאמנת ומציעה אימון קצר טווח, המשלב ייעוץ והדרכה אישית – לכל מי שרוצה למצוא את כיוונו, הן בלימודים והן בקריירה, ומרגיש שהוא צריך קצת עזרה.