מענק שחרור - חמישה שימושים

מענק שחרור הינו סכום כסף, הניתן לכל אחד ואחת ששירתו בצבא מעל 12 חודשים. בכתבה הבאה תוכלו להכיר חמישה שימושים למענק השחרור שלכם

מענק שחרור מלמד אתכם להקפיץ
חיילים משוחררים, מענק שחרור יכול לעשות קסמים של ממש וללמד אתכם להקפיץ. אם גם אתם צפיתם בסרט "קוקטייל", עם תום קרוז, וחלמתם גם אתם להיות ממש כמוהו, קורס ברמנים הוא הזדמנות מצוינת עבורכם להגשים חלום. באמצעות מענק שחרור תוכלו לבחור בדרך חדשה ולהשתתף בקורס ברמנים. במסגרת של כיתות קטנות, תוכלו ללמוד על ברנדי וקוניאק, על וויסקי וליקרים שונים וכמובן, איך להרכיב משקאות אקזוטיים, משקאות יין, משקאות שמנת או וורמוט. מלבד הלימוד התיאורטי תוכלו לתרגל גם באופן מעשי את שלמדתם, ובכיתות המעוצבות ממש כמו בר אמיתי.

מענק שחרור עוזר לכם ללמוד אנגלית
חיילים משוחררים, קבלת מענק שחרור תאפשר לכם סוף סוף לשפר את רמת האנגלית שלכם, תחום אותו הזנחתם בתקופת בית הספר התיכון. במסגרת בתי הספר הרבים ללימוד האנגלית, תוכלו גם אתם לקבל כלים, מהמומחים בתחום ובאמצעות שיטות מתקדמות, כדי לשפר את האנגלית שלכם, על ידי פיתוח מיומנויות השפה. מענק שחרור יאפשר לכם, מיד לאחר השחרור מהצבא, להצטרף לאחד מבתי ספר אלה, ובמסגרת קורס מתאים ללמוד את השפה בדרך ייחודית ומקצועית.

מענק שחרור עוזר לכם בלימודי עיצוב גראפי
חיילים משוחררים, אם תמיד חלמתם להיות מעצבים גרפיים מובילים וכבר בתיכון זיהו בכם את היצירתיות הבלתי רגילה שלכם, הרי שקבלת מענק שחרור היא הזדמנות לבטא את היצירתיות שלכם במסגרת מקצועית וללמוד את התחום ממומחים של ממש. תוכלו להצטרף לקורס עיצוב גראפי, שכמוהו מועברים בכמה וכמה בתי ספר ברחבי הארץ, וללמוד כלים ליישום וטכניקות שונות.

מענק שחרור יעזור לכם בלימודי תואר ראשון
חיילים משוחררים, מענק שחרור יעזור לכם להיות חלק מאלפי סטודנטים המצטרפים גם הם מדי שנה ללימודים לקראת תואר ראשון באוניברסיטה. אם גם אתם רוצים לקחת חלק מהאקדמיה, להתפתח ולהיות חלק ממסגרת לימודים מתקדמת, תוכלו לעשות זאת במסגרת לימודי תואר ראשון באחד מהמוסדות להשכלה גבוהה. מענק שחרור יעזור לכם להפוך לטובים ביותר.

מענק שחרור לוקח אתכם לטיול אחרי הצבא
חיילים משוחררים, בזכות הכסף שקיבלתם במסגרת מענק שחרור תוכלו לנסוע רחוק רחוק ולצאת למסע האישי שלכם. טיול אחרי צבא הוא חוויה בלתי רגילה וחלום של ממש והנה, מענק שחרור עוזר לכם להגשים אותו. תוכלו לרכוש כרטיס טיסה ולנסוע ליעד שחלמתם עליו. תוכלו לצבור חוויות נהדרות ולפגוש אנשים מקסימים, אל מול נופים עוצרי נשימה ומקומות שמעולם לא ביקרתם בהם.