עבודה באילת

על פי נתוני חיפוש בגוגל, כ-2500 צעירים וצעירות מחפשים עבודות באילת מידי חודש. הינה כמה סיבות מדוע כדאי לך לעבוד באילת בתור צעיר ובפרט בתור חייל משוחרר

חייל משוחרר, חושב על עבודה באילת? אנחנו הצלחנו לחשוב על לא מעט סיבות לבחור לעשות את זה - לפניכם כמה מהבולטות:

הסיבה הראשונה: עצמאות ראשונה מחוץ לבית
אם אתם חולמים על לעזוב את הבית, גם אם לתקופה קצרה של מספר חודשים כדי לטעם עצמאות וחיים מחוץ לבית, עבודה באילת יכולה להתאים לכם. אילת מציעה לצעירים וחיילים משוחררים עבודה בה תוכלו לחיות בין מספר חודשים למספר שנים בעיר הנמל הדרומית של מדינת ישראל, לעבוד בה, לגור בה ובקיצור – לעשות חיים.

הסיבה השנייה: עבודה במלונאות באילת
אילת מציעה לחבר´ה צעירים אחרי צבא עבודות בעיקר במלונות. כעיר תיירות ונופש המובילה בישראל בה עובדים כמעט 24 שעות וכאשר ענף המלונאות משווע לידיים עובדות, סיבה טובה לגייס חבר´ה צעירים ורעננים למגוון עבודות בבתי המלון בעיר הדרומית. זוהי גם יכולה להיות גם אפשרות לא רעה עבור חבר´ה צעירים וחיילים משוחררים המתחילים לעבוד ישר אחרי הצבא לבדוק האם ענף המלונאות מתאים להם ולהתקדם בקריירה במלונאות בשלב מאוחר יותר. פשוט צריך לאהוב את זה. עבודה במלונות באילת יכולה להתאים לחבר´ה עם מגוון כישורים ורצונות: טבחים, מלצרים, פקידי קבלה, קונדיטורים, קב"טים, חדרנים וגם אנשי מקצוע עם הכשרה מקצועית ותעודות כגון חשמלאים.

סיבה שלישית: עובדים ונהנים
עבודה באילת משלבת גם עבודה בשכר וגם אפשרות בלתי חוזרת עבור צעירים אחרי צבא לעשות חיים ולנצל את העבודה לחיסכון כספי לטיול אחרי צבא או למודים לתואר – תוך כדי הנאה.

סיבה שלישית: עבודה מועדפת באילת
לרוב, עבודה באילת במלונאות הינה עבודה המוכרת כעבודה מועדפת לחיילים משוחררים. לכן, בנוסף לכל היתרונות שהוזכרו כאן, תוכלו לקבל מענק עבודה מועדפת לאחר שישה חודשי עבודה ולנצל אותו לצרכים כמו הטיול הגדול או לימודים / רכישת רכב.