קורס אנגלית

השתחררתם מהצבא ואתם מרגישים ששכחתם את האנגלית? קורס אנגלית אחרי צבא הוא יתרון גדול מאוד, אתם הרי תזדקקו לאנגלית טובה באזרחות, על כך בכתבה הבאה.

רוכים הבאים לחיים האזרחיים החדשים שלכם. בצבא אולי לא הזדקקתם לאנגלית טובה, אבל כדאי לדעת שבחיים האזרחיים, האנגלית מאוד נחוצה. מה שאתם זוכרים מבית הספר אולי לא יספיק לצורך ניהול שיחה באנגלית שוטפת או לצורך כתיבת מכתב רשמי, גם אם עשיתם חמש יחידות באנגלית.

רק השתחררתם מהצבא, אז קחו נשימה ארוכה וקחו בחשבון שבחיים החדשים שלכם צריך אנגלית ואנגלית טובה. כדאי כבר עכשיו שתהיו מודעים לכך שלא כדאי להתחמק מקורס אנגלית אחרי צבא. אנגלית היא עניין חשוב מידי והכרחי וככל שתקדימו לשפר ולעבוד על האנגלית שלכם, יהיה לכם יותר קל. אחת הדרכים הטובות לעשות זאת היא לקחת פשוט קורס באנגלית. באינטרנט תוכלו למצוא שפע של בתי ספר שמציעים קורסים באנגלית. קורס באנגלית לדיבור, קריאה וכתיבה, עשוי לחולל פלאים לאנגלית שלכם. אתם הרי לא צריכים אנגלית רק לצורך הטיול הגדול שלכם אחרי צבא, אנגלית היא הכרחית יותר ודרושה בכל מקומות העבודה, כגון עבודה בהייטק או עבודה בחו"ל וזה עוד מבלי שהזכרנו את הבחינה הפסיכומטרית ומבחן אמיר.

לימודי אנגלית ופסיכומטרי
אתם הרי יודעים שחלק נכבד מהבחינה הפסיכומטרית הוא באנגלית, לצורך קבלה לאקדמיה תהיו חייבים לעמוד בסף הדרישה לידע באנגלית. אם תעברו בהצלחה את המבחן הפסיכומטרי בפרק האנגלית או לחילופין את המבחן אמיר ותגיעו לציון גבוה תוכלו לקבל פטור מלימוד אנגלית באוניברסיטה. זה אומנם לא קל אבל תחשבו כמה טוב יהיה לכם אם לא תצטרכו לעבור קורס באנגלית באוניברסיטה.

הציון שלכם במבחן הפסיכומטרי או במבחן אמיר יקבע את הרמה שלכם באנגלית והרמה שלכם היא שתקבע כמה קורסים באנגלית תאלצו לקחת כדי לעמוד בדרישה של האוניברסיטה. זה יכול להיות קורס אחד, שני קורסים ואפילו שלושה. זה לא חוויה נעימה במיוחד ללמוד אנגלית באוניברסיטה כיון שגם ככה יהיה לכם עומס של לימודים בתחום שתבחרו ללמוד, לכן כדאי להשיג את התוצאה הגבוהה ביותר, עוד בשלב המבחן הפסיכומטרי. הפרק באנגלית במבחן הפסיכומטרי או במבחן אמיר הוא לא פשוט ודורש רמה טובה מאוד באנגלית, ככל שתקדימו ותיקחו קורס באנגלית אחרי צבא, כך הסיכוי שלכם להצלחה בבחינה הוא גבוה ביותר. קורס באנגלית ירחיב את אוצר המילים שלכם באנגלית, יעזור לכם לקרוא מהר יותר ויאפשר לכם לתרגל את הדיבור. קורס באנגלית יקרב אתכם אל השפה האנגלית והאנגלית לא תהיה מחסום עבורכם.

לסיכום, אם רק השתחררתם מהצבא, זה זמן מצוין להתחיל ללמוד אנגלית בצורה רצינית. האנגלית חשובה לכם מידי מכדי שתידחו אותה לאחר כך. ככל שתקדימו לשפר את האנגלית בשלב מוקדם יותר, רק תרוויחו יותר.