המכללה האקדמית נתניה

יש לא מעט מכללות איכותיות בכל רחבי הארץ, ואחת מהמכללות הוותיקות והפופולאריות ביותר היא המכללה האקדמית נתניה.

מכללה זו, אשר הוקמה בעיקר כמכללה ללימודי משפטים, התפתחה עם השנים וכיום ניתן ללמוד בה תחומים רבים ומגוונים, לתואר ראשון ושני כמו: מנהל עסקים ושוק ההון. פרופ´ צבי ארד הוא המייסד והנשיא של המכללה, ובהקמה לקחו חלק גם פרופ´ סיני דויטש ופרופ´ ברנרד פינצ´וק. עוד על המכללה האקדמית נתניה בכתבה הבאה.

מה ניתן ללמוד במכללה האקדמית נתניה?
אלפי סטודנטים נרשמים מידי שנה למגוון רחב של תחומי לימוד בתחומים כמו משפטים, שוק ההון, מחשבים, מדעי ההתנהגות, פסיכולוגיה, ביטוח, בנקאות, ניהול משאבי אנוש, תקשורת, מנהל עסקים, חשבונאות ועוד. חשוב לדעת שהמכללה למשפטים נתניה ועוד מספר מסלולים קיבלו הכרה והסמכה מהמועצה להשכלה גבוהה להעניק תארים ראשונים ושניים, בין היתר – תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במדעי ההתנהגות, תואר ראשון בתקשורת, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בבנקאות ושוק ההון (תואר ייחודי למכללה זו), תואר ראשון בביטוח ועוד. בנוסף, ניתן ללמוד במכללה גם לקראת תואר שני במנהל עסקים במסגרת מספר מגמות מרכזיות (מימון, שיווק, ניהול רב תחומי, מערכות מידע וטכנולוגיה ועוד), תואר שני במשפטים, תואר שני בתקשורת ותואר שני בהתנהגות ארגונית. הלימודים ברוב המסלולים לתואר ראשון נמשכים 3-4 שנים ובתואר שני כשנתיים.

סגל הוראה איכותי ומתקנים מפוארים
המכללה האקדמית נתניה ידועה בסגל ההוראה האיכותי במיוחד שלה הכולל פרופסורים מהשורה הראשונה במגוון תחומים ומרצים ידועי שם בעלי תואר שני ומעלה. במכללה מועסקים גם לא מעט חוקרים איכותיים במטרה להפוך את הלימודים רלוונטיים לעידן בו אנו נמצאים. גם מתקני הלימוד במכללה הם מהטובים בארץ. במכללה עשרות אולמות לימוד איכותיים, ספרייה עשירה, מעבדות מחשבים מאובזרת, אולפני טלוויזיה ורדיו, חדר עסקאות וכמובן גם מרכז ספורט גדול עם מגרשי טניס, מגרש כדורגל, מגרש כדורסל ועוד. במכללה יש גם בריכת שחייה לרווחת הסטודנטים וכן חדרי כושר ומלתחות. אגודת הסטודנטים במכללה היא פעילה למדי ויוזמת אירועים רבים לטובת ציבור הסטודנטים.

מרכזים בינלאומיים ומרכזי מחקר
כחלק מהאסטרטגיה של המכללה להשקיע רבות במחקר, מפעילה המכללה מספר מרכזים בינלאומיים ומרכזי מחקר כגון המרכז לדיאלוג אסטרטגי, המרכז למורשת ישראל (שמטרתו בין היתר לחזק את הקשר של היהודים בעולם ובישראל עם המורשת היהודית), המרכז ליישום משפט עברי, הפורום למשפט וחברה, המרכז לניהול עסקים בינלאומיים ונדל"ן על שם אריאל לחמי, המרכז לחקר הסיקור של קונפליקט מלחמה ושלום ועוד. המכללה משקיעה רבות גם בתחום הספורטיבי ונחשבת למובילה בתחום זה. נבחרות של המכללה זכו בלא מעט גביעי כדורסל בשנים האחרונות (גם נבחרות הנשים וגם נבחרות הגברים).

אז אם אתם מחפשים מכללה איכותית, מתקדמת ומגוונת ללמוד בה, המכללה האקדמית נתניה בהחלט יכולה להתאים לכם כמו כפפה ליד. הדרך לקריירה מוצלחת מתחילה בלימודים אקדמאים וחשוב שאת הלימודים הללו תעשו במכללה איכותית ומצליחה! למכללה האקדמית נתניה יש גם אתר אינטרנט מושקע ומפורט, בו ניתן לקבל פרטים נוספים וחשובים.