המכון הטכנולוגי חולון

אם אתם מתעניינים במדעים ובטכנולוגיה, המכון הטכנולוגי בחולון הוא מוסד אקדמי שמתמחה בלימוד התחומים אלה ומכשיר את הבוגרים להיות בעלי מקצוע בתעשיית הייטק.

השתחררתם מהצבא ואתם חושבים להתמחות במקצועות טכנולוגיים? המכון הטכנולוגי חולון הוא מוסד אקדמי שבו אפשר ללמוד לתארים בתחום הטכנולוגיה. הנדסת חשמל, ניהול טכנולוגיה, מתמטיקה, מדעי המחשב, עיצוב תעשייתי, עיצוב פנים, אלה רק חלק מהחוגים הקיימים במכון הטכנולוגי חולון. המכון הטכנולוגי חולון הוא מוסד אקדמי שמתמחה בטכנולוגיה ומכשיר את הבוגרים להיות בעלי מקצוע בתחומי טכנולוגיה. המכון הטכנולוגי חולון הוא מוסד אקדמי הוא כמו אוניברסיטה לכל דבר, והוא מאפשר לשלב בין כל מיני תחומי לימוד וגמישות בתוכנית לימודי תואר או תעודה.

קבלה ללימודים והלימודים עצמם
המכון הטכנולוגי חולוןכמו מכללה גם המכון הטכנולוגי בחולון מאפשר לשלב לימודים עם עבודה משום שהסטודנטים בעצמם קובעים את תוכנית הלימודים ויכולים לשלב את העבודה. קבלה ללימודים כרוכה בעמידה בתנאי סף שמגדיר המכון הטכנולוגי. תנאי הקבלה יותר זהים לאוניברסיטה מאשר למכללה, יש צורך בבחינה פסיכומטרית וממוצע גבוה של ציוני בגרות. במכון הטכנולוגי חולון יש אפשרות ללמוד קורסים קצרים שלא במסגרת תואר ראשון אלא כלימודי תעודה במסגרת לימודי חוץ. מוסד זה מציע מגוון רחב של לימודי תעודה כמו חשיבה עסקית, עיצוב ופיתוח משחקי מחשב. לימודי חוץ של המכון הטכנולוגי מיועדים לקהל הרחב, לכל מי שרוצה להרחיב את ידיעותיו בתחומים טכנולוגיים שונים ולימודי העשרה.

עוד על המכון הטכנולוגי חולון
בדומה לאוניברסיטה, גם המכון הטכנולוגי בחולון מכוון למחקר והוא בעל שם עולמי כמוסד אקדמי מחקרי ומפתח תחומי לימוד טכנולוגיים חדשים. לימודים במכון הטכנולוגי יהיו מותאמים את לעולם הטכנולוגי הקיים ומקנה כלים פרקטיים. אם נתוני הפתיחה שלכם לא מספיקים לכם כדי להתקבל ללימודים במכון הטכנולוגי בחולון, ממוצע הבגרות והבחינה הפסיכומטרית לא מספיקים, יש אפשרות ללמוד במכינה במכון הטכנולוגי בחולון ולשפר את הסיכויים שלכם להתקבל לתחום הלימודים שאתם רוצים. בנוסף, המכון הטכנולוגי בחולון פותח בפני הסטודנטים את ההזדמנות לשלב בין מקצועות טכנולוגיים מובהקים עם תחומים יותר אומנותיים כמו עיצוב ותקשורת חזותית.