סמינר הקיבוצים

אם תחום החינוך מעניין אתכם, סמינר הקיבוצים הוא מוסד אקדמי שמתמחה בלימודי חינוך, מתרכז בלימודי חינוך ומציע תחומי לימוד שונים עם אוריינטציה של חינוך.

מה לומדים בסמינר הקיבוצים?
אם תחום החינוך מעניין אתכם, סמינר הקיבוצים הוא מוסד אקדמי שמתמחה בלימודי חינוך, מתרכז בלימודי חינוך ומציע תחומי לימוד שונים עם אוריינטציה של חינוך. הנה כמה פרטים על מה שאפשר ללמוד בסמינר הקיבוצים. אם אתם מעוניינים לעסוק בהוראה ולהיות מחנכים ומורים. סמינר הקיבוצים הוא המוסד האקדמי לרכישת ההכשרה להוראה בבתי ספר יסודי ובתי ספר על יסודי. סמינר הקיבוצים הוא מכללה אקדמית שבה אפשר ללמוד לתואר ראשון בחינוך על כל סוגיו. סמינר הקיבוצים מציע חוגים שונים ומגוונים בתחום החינוך ללימוד לתואר ראשון. הכיוון וההתמצאות של סמינר הקיבוצים הוא תחום החינוך וההוראה, שם תוכלו לקבל הכשרה וללמוד הוראה בתחומי לימוד שונים ולקבל תעודת הוראה בתום הלימודים.

הלימודים בסמינר הקיבוצים
אם אתם בעלי גישה לחינוך ולילדים, סמינר הקיבוצים מציע תוכנית לימוד לתואר ראשון של הוראה לגיל הרך, התמחות בתחום החינוך המיוחד, חינוך יצירתי, הכשרת מורים לבתי ספר יסודי, הכשרת מורים לחינוך מיוחד, התפתחות הילד ועוד. בנוסף, סמינר הקיבוצים מציע תוכניות לימוד לתואר שני להתמחות בחוגים כמו אוריינות חזותית, חינוך מתמטי לבית הספר היסודי, חינוך רב תחומי במדעי הרוח וניהול וארגון מערכות חינוך.
ניתן ללמוד בסמינר הקיבוצים במסלול מיוחד המיועד לאקדמאים מכל התחומים, במסלול זה ניתן לבחור תחום לימוד שמסקרן אתכם ולרכוש הכשרה בהוראת התחום. תחומי לימוד כמו היסטוריה, מקרא, ביולוגיה, אנגלית, מדעים, כימיה, מחשבים וטכנולוגיה, מתמטיקה ועוד תחומים רבים. מי שתמיד רצה להיות מורה למתמטיקה או מורה לספרות, או אפילו להיות מורה לחינוך גופני, יכול למצוא את ההכשרה המתאימה במכללה זו.

אפשרויות לימוד נוספות בסמינר הקיבוצים
בנוסף סמינר הקיבוצים הוא מוסד אקדמי המלמד את אומניות הבמה כמו תיאטרון, מחול ומוסיקה, עיצוב,תקשורת וקולנוע .סמינר הקיבוצים הוא מוסד אקדמי שמתמקד בחינוך ומציע גם לימודי תעודה כמו לימודי אומנויות, לימוד אימון אישי והנחיית קבוצות ולימודי תעודה לרפאה משלימה. סמינר הקיבוצים מציע גם לימודי תעודה לאנשי חינוך ומנהלים בתחום החינוך לפיתוח מקצועי בתחום.

אקדמאים, שרוצים להתמחות בהוראה של תחום לימוד מסוים, יכולים ללמוד בסמינר הקיבוצים בדגש על שיטת חינוך מסוימת ששמה דגש על עקרונות מסוימים כמו דגש על כיוון של התפתחות הילד או דגש על כיוון של חינוך סביבתי או אולי דווקא דגש על חינוך מיוחד או חינוך דמוקרטי.
סמינר הקיבוצים פותח בפניכם מגוון רחב של תחומי לימוד מגוונים ומעניינים לתואר ראשון, לתואר שני, לימודי תעודה ולימודי העשרה.