לחמן בגרות ופסיכומטרי

חיילים משוחררים, מכון לחמן לבגרויות ופסיכומטרי מושיט לכם יד בדרך לאוניברסיטה – החל משיחת הייעוץ לפני ההרשמה לקורס ועד סיום הבחינה.

מו שאנחנו כבר יודעים, בתור חיילים משוחררים אשר מעוניינים להתחיל ללמוד באקדמיה, אנחנו נדרשים ברוב המקומות להציג את ציוני הבגרות והפסיכומטרי, אשר השקלול של שניהם יקבע קבל למוסד הלימודים. חיילים משוחררים רבים פונים למכון לימודים על מנת לקחת קורס מקדים לפני בחינת הפסיכומטרי, משום שמעבר של בחינה זו ללא קורס הוא למעשה כמעט (אם לא לגמרי) בלתי אפשרי כיום.

לחמן בגרות ופסיכומטרי
מכון לחמן לבגרות ופסיכומטרי קיים כבר 30 שנים והכין עד היום כ-250,000 תלמידים לבחינת הפסיכומטרי ולהשלמת בחינות ותעודת הבגרות. מכון לחמן מעמיד לרשות תלמידיו כ-10 סניפים בכל הארץ, החל מהקריות בצפון ועד באר שבע.

מכון לחמן לבגרות ופסיכומטרי שם דגש על איכות ועדכניות החומר הנלמד, וצוות המדריכים והמורים המיומנים של המכון עוסקים כל הזמן בהתעדכנות בנוגע לבחינות ובפיתוח שיטות לימוד ייחודיות וחדשניות.

מכון לחמן מציע בין היתר שיחת ייעוץ חינם אשר בה נעשה שקלול של ממוצע הבגרויות ונעשית הערכה של סיכויי התלמיד להתקבל למוסדות החינוך הגבוה. לאחר מכן ובהתאם לנתונים, נעשית התאמה של תכנית הלימוד אשר מטרתה להגדיל את סיכויי התלמיד להתקבל למוסדות ההשכלה הגבוהה. היועצים במכון לחמן מכירים את מוסדות ההשכלה הגבוהה ואת המסלולים בהם ויוכלו לעזור לכם, חיילים משוחררים, למצוא את הדרך המהירה והטובה ביותר עבורכם התחיל את הדרך שלכם באקדמיה.

אם אתם חיילים משוחררים אשר חושבים על אקדמיה ולא בדיוק יודעים איך לגשת לעניין הפסיכומטרי העומד ביניכם לבינה – יכול מאוד להיות שמכון לחמן לבגרות ופסיכומטרי הוא המקום עבורכם! בהצלחה.