קורס פסיכומטרי - האם באמת צריך אותו

קורס פסיכומטרי יעזור לכם להגיע אל יום הבחינה מוכנים ככל הניתן ולעבור אותה בצורה הטובה ביותר. קורס פסיכומטרי הינו צעד נוסף בדרך להצלחה.

בחינה פסיכומטרית הינה בין הבחינות החשובות ודאי, שתתקלו בהן במהלך חייכם האקדמאיים. אמנם, היא מתקיימת ממש רגע לפני, אבל היא זו שתקבע, בין היתר, מה יהיה עתידכם זה ולאיזה כיוונים יפנה. וככזו, הינה בעלת חשיבות רבה מאד, בתכנון עתידכם האקדמאי והמקצועי. אם גם אתם מתכננים לגשת לבחינה מסוג זה, ודאי תרצו לעבור אותה בשלום, ולא רק.

יהיה חשוב לכם לא פחות מכך לקבל ציון טוב וגבוה במיוחד. קורס פסיכומטרי יעזור לכם להגשים מטרה זו, בזכות כלים, למידה ותרגול רב, שיעשו במסגרת שיעוריו. קורס פסיכומטרי יעזור לכם להגיע אל יום הבחינה מוכנים ככל הניתן ולעבור אותה בצורה הטובה ביותר. קורס פסיכומטרי הינו צעד נוסף בדרך להצלחה.

קורס פסיכומטרי - מהו
חיילים משוחררים, משהחלטתם לגשת לבחינה הפסיכומטרית, אתם ודאי יודעים כי קורס פסיכומטרי הינו הדרך הטובה ביותר לעבור בחינה זו בהצלחה. קורס פסיכומטרי כפי שמועבר על ידי לא מעט מסגרות שונות בארץ, מאפשר ללומדים אותו, ובמסגרות לימוד לא גדולות כמו בעבר, להתכונן לבחינה הפסיכומטרית בצורה הטובה ביותר.

קורס פסיכומטרי מכשיר את הלומדים אותו בתחומים אליהם מתייחסת הבחינה הפסיכומטרית ומקנה להם כלים להתמודד איתם. קורס פסיכומטרי מספק, באמצעות שיטות לימוד שונות ומגוונות, דרכים להתמודד עם הלחץ הראשוני, בו נתקלים לא מעט בטרם ובמהלך הבחינה עצמה ועוזר לעבור את כל התהליך בדרכים המתאימות ביותר. באמצעות תרגול רב, גם בשיעורים פרונטאליים, המועברים על ידי מדריכים מקצועיים, וכן גם באמצעות תרגול רב בבית, מתמודד התלמיד עם חומר הלימוד בהיבטיו השונים. קורס פסיכומטרי, מפגיש את התלמיד עם הבחינה עצמה, ובאמצעות סימולציות רבות מאפשר התנסויות בזמן אמת.

קורס פסיכומטרי - למי מיועד הקורס
הבחינה הפסיכומטרית הינה כלי למיונם של מועמדים למוסדות להשכלה גבוהה. וככזה, מאפשר למוסדות אלה לבחור לשורותיו את הטובים והמתאימים ביותר. הבחינה הפסיכומטרית איננה בודקת את רמת האינטליגנציה אלא עוזרת בחיזוי סיכויי ההצלחה של המועמד ללימודי התואר הראשון במוסדות אלה.

קורס פסיכומטרי נועד לכל אלה המעוניינים גם הם ללמוד במסגרת מוסד אקדמאי מוכר ומוביל או לשפר את סיכוייהם להתקבל לפקולטות, הדורשות ציוני סף גבוהים. קורס פסיכומטרי עוזר להם ולכם, החיילים המשוחררים, להגשים חלום וללמוד ואחר כך לעסוק גם בהמשך בתחום, המעניין אותם במיוחד.

קורס פסיכומטרי - מבנה הבחינה הפסיכומטרית וכיצד נקבע ציונה
קורס פסיכומטרי בנוי במבנהו בדיוק כשם שבנויה הבחינה הפסיכומטרית. בחינה זו מורכבת משמונה פרקים בשלושה נושאים שונים: חשיבה מילולית, חשיבה כמותית ואנגלית.

שישה מתוך סך הפרקים הכולל הינם פרקים אמיתיים, שהציון המתקבל בהם נחשב כחלק מהציון הסופי ושני פרקים הינם פרקי פיילוט ואינם נחשבים בשקלול הציון הסופי. 40 אחוז מסך הציון הסופי נקבע מהציון המתקבל בחלק החשיבה המילולית, 40 אחוז נקבע מהציון המתקבל בחלק החשיבה הכמותית ו – 20 אחוז נקבע מהציון המתקבל לחלק האנגלית.

הציון המרבי, אותו ניתן לקבל במסגרת הבחינה, הינו 800. כדי לקבלו צריך לענות נכונה על יותר שאלות מכל הנבחנים האחרים. מדובר בציון משוקלל בהשוואה לנבחנים אחרים (אין צורך לענות נכונה על כל השאלות כדי לקבל את הציון המקסימאלי – 800). קורס פסיכומטרי מכשיר את המועמדים לבחינה זו, להגיע ככל הניתן לציון הגבוה ביותר, באמצעות הכלים שרכשו במסגרת קורס פסיכומטרי.