קורס פסיכומטרי - על מכוני הפסיכומטרי השונים

כחיילים משוחררים סביר שחשבתם גם אתם להצטרף לקורס פסיכומטרי שיכשיר אתכם לקראת הבחינה, שהיא כמעין תעלומה עבורכם. איך בוחרים כזה?

חיילים משוחררים, אם גם אתם מתכננים לגשת לאחת מהבחינות הפסיכומטריות, סביר שחשבתם גם אתם להצטרף לקורס הכנה לקראת הבחינה, קורס פסיכומטרי שיכשיר אתכם לקראת הבחינה, שהיא כמעין תעלומה עבורכם. שמעתם עליה לא מעט אמנם, אך היא נשמעת מפחידה ולא פחות מכך, גם מלחיצה. מכיוון שתוצאותיה של הבחינה הפסיכומטרית חשובות לכם במיוחד והם אלה שיעזרו לכם להתקבל למוסד הלימודים שתמיד חלמתם ללמוד בו ולתחום הלימודים, בו אתם מעוניינים, אתם מבינים את חשיבותה הרבה. ולכן, חשוב לכם לבחור קורס פסיכומטרי, כזה שיכשיר אתכם בצורה הטובה ביותר לקראת הבחינה, באמצעים מתקדמים ובתנאי למידה נוחים ונעימים. ואיך בוחרים כזה? הנה כמה פרטים על שלושה ממכוני הפסיכומטרי בארץ, המציעים קורס פסיכומטרי אף הם.

קורס פסיכומטרי - בית הספר לחמן
בית הספר לחמן, המעביר גם הוא קורס פסיכומטרי, מאמין כי קורס פסיכומטרי צריך להיות מועבר על ידי מומחים בתחומים, אליהם מתייחס. ולכן, כל כיתת לימוד נהנית משני מדריכי לימוד, במקום אחר, כפי שקיים בבתי ספר אחרים. מדריך אחד, המתמחה בחשיבה מילולית וכמותית ומדריך שני המתמחה באנגלית. שיטת הפרדה זו בין התחומים נובעת מרצונו של בית הספר להעניק לתלמידיו את הכלים הטובים והאיכותיים ביותר, מאת המקצוענים הטובים ביותר בתחומם. ובאשר למבנה הקורס: הקורס הינו בן למעלה מעשרים מפגשים, הכוללים שיעורים פרונטאליים, תרגולים עם מדריכים ומנחים, מבחני סימולציה ועוד. בנוסף, מקבל כל אחד ממשתפי קורס פסיכומטרי גם שיעורי בית, המאפשרים התנסות ותרגול (שיעורים, עליהם מבוססת עיקר ההכנה). בית הספר לחמן מאמין בשיטת לימוד עדכנית, ולכן גם נעזר בשיטות לימוד ייחודיות ודואג לפתחן ולעדכנן בכל עת.

קורס פסיכומטרי -  בית הספר קידום
קורס פסיכומטרי, המועבר על ידי בית הספר קידום, נותן דגש מיוחד על טכניקות לניהול זמן וכן התמודדות עם לחץ לקראת הבחינה הפסיכומטרית החשובה במיוחד. במסגרת הקורס מתנסה הלומד, ובאמצעות חומר לימודי מקיף במיוחד, בכל תחומי הבחינה הפסיכומטרית וזאת בעזרתם של מדריכים מקצועיים, בעלי ותק של למעלה מארבע שנות ניסיון בתחום ויכולות הדרכה מוכחות. כמה שבועות לקראת סופו, מציע קורס פסיכומטרי זה, מרתון של מפגשי הכנה, הכוללים חזרה על החומר הנלמד, תרגול מבחנים וסימולציות. שלא כמו בתי ספר אחרים, במסגרת קורס פסיכומטרי זה, מציע בית הספר מפגש היכרות אישית עם המדריך, המתוכנן להעביר את הקורס, מפגש בו מקבל המדריך הזדמנות ללמוד על רמתו של התלמיד, קצב הלמידה והצרכים המדויקים או המיוחדים איתם מגיע לקורס.

קורס פסיכומטרי -  בית הספר Smart
קורס פסיכומטרי כפי שמועבר על ידי בית הספר Smart מציע למידה הדרגתית, ששיאה מרתון של לימודים, סמוך לבחינה הפסיכומטרית עצמה. שלא כמו בתי הספר האחרים, התלמיד במסגרת קורס פסיכומטרי זה מתחיל לתרגל כבר מרגע ההרשמה וקבלת חומר הלימוד. כמה שבועות לפני תחילתו של הקורס, עובר התלמיד בחינת הערכה לקביעת רמתו וכן שלושה שיעורי רענון. קורס פסיכומטרי כפי שמציע בית הספר Smart מתקיים במשך קרוב לשלושה חודשים וכולל 37 מפגשים ולמעלה מ-200 שעות אקדמיות, הכוללות מפגשי לימוד, סימולציות וכמובן, מרתון של לימודים כשבועיים לפני הבחינה הפסיכומטרית, הכולל שבעה שיעורים וחמש סימולציות.