מכון פסיכומטרי קידום

מכון קידום לפסיכומטרי שם לעצמו מטרה אחת – לגרום לכם להצליח ולהוציא את הציון הטוב ביותר שתוכלו בבחינת הפסיכומטרי. מכון קידום לפסיכומטרי הוא אחד המכונים הראשונים אשר הוקמו בארץ להכנה למבחן הפסיכומטרי

הסלוגן של מכון ´קידום´ להכנה לפסיכומטרי כנראה מדבר בעד עצמו. הוא הולך ככה: "קידום – לך תצטיין!". מכון קידום לפסיכומטרי הוא אחד המכונים הראשונים אשר הוקמו בארץ להכנה למבחן הפסיכומטרי ושמו הולך לפניו. המכון הוקם בשנת 1981 ומתגאה בצוות מורים מצוינים ובהצלחות רבות של תלמידיו.

מטרת המכון והמורים בקידום
בתור חיילים משוחררים אשר חושבים על לימודים באקדמיה, רוב הסיכויים שהצעד הראשון שעליכם לעשות בדרך הזו הוא בחינת הפסיכומטרי. ישנם כיום מספר מכונים אשר מציעים הכנה לקראת בחינת הפסיכומטרי. אנחנו מציעים לקרוא קצת על כל מקום, לראות מה כל מקום מציע לכם, ולהחליט בנחת איפה מתאים לכם ללמוד.

מכון קידום לפסיכומטרי שם לעצמו מטרה אחת – לגרום לכם להצליח ולהוציא את הציון הטוב ביותר שתוכלו בבחינת הפסיכומטרי. המכון דואג לעדכן את הקורסים בהתאם לבחינה ולשינויים הנערכים בה מעת לעת על מנת להכין את התלמידים ככל שניתן. המורים בקידום הם מורים בעלי ניסיון רב שנים והם מתוגמלים לפי ההצלחה שלכם בבחינות.

קורסי פסיכומטרי בקידום
מכון קידום לפסיכומטרי מציע שני קורסים להכנה למבחן הפסיכומטרי:
קידום אישי – קורס הכנה לבחינת הפסיכומטרי שמלמד גם את החומר הנדרש וגם את הטכניקות והטריקים אשר יעזרו לכם להתמודד עם הבחינה בצורה הטובה ביותר. לפני הקורס המדריכים נפגשים עם כל תלמיד לפגישה אישית על מנת להכיר את התלמיד. בנוסף, במהלך הקורס כל תלמיד עובר מבחנים אשר בודקים את רמתו ואת נקודות החוזק והחולשה שלו, ובהתאם לכך נבנית תכנית אישית ובה התלמיד מקבל חוברות לימוד המתאימות לו במיוחד. זאת בנוסף לחוברות הלימוד והספרים הרגילים של הקורס אשר מותאמים לבחינה ולשינויים הנערכים בה מעת לעת וניתנים לתלמידים בקורס. בקורס ישנם תרגולים וסביבת תרגול ומעקב אישית באינטרנט על מנת שהתלמידים והמורים יוכלו לעקוב אחרי ההתקדמות.

מועדון 700 - הקורס מיועד לתמידים מצטיינים אשר מאותרים בתהליך הקבלה. זהו קורס אינטנסיבי וברמה גבוהה יותר אשר שם דגש על פתרון השאלות בטכניקות מתוחכמות יותר על מנת שהנבחנים יוכלו לנצל את הזמן בצורה הטובה ביותר, ומביא אותם לרמת בקיאות גבוהה יותר בבחינה. למועדון האקסקלוסיבי מתקבלים מי שקיבלו 650 ומעלה בפסיכומטרי הקודם שלהם וכן מי שנמצא מתאים לכך בתהליך הקבלה למכון קידום.

סניפי מכון קידום לפסיכומטרי
מכון קידום לפסיכומטרי מפעיל כיום 22 סניפים ברחבי הארץ – בתל אביב ובמרכז (תל אביב, פתח תקווה, ראשון לציון, רחובות, קריית אונו), בשרון (כפר סבא, נתניה, הרצלייה), אזור ירושלים (ירושלים, מודיעין), חיפה והצפון (חיפה, קריית ביאליק, קריית שמונה, חדרה, עמק הירדן, עמק יזרעאל, צפת) ואזור באר שבע והדרום (באר שבע, קריית גת, אשדוד, אשקלון, אילת).

מספר הטלפון של מכון קידום לפסיכומטרי – 1-800-80-2000.
בהצלחה, ו…לכו תצטיינו!