מכון פסיכומטרי

מחפשים מכון פסיכומטרי? התחלתם כבר להתקשר ולהתעניין במכונים שמציעים לכם קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית? הנה כמה טיפים שיסייעו לכם לבחור

החלטתם על קורס הכנה לפסיכומטרי במכון פסיכומטרי? מכונים ללימודי פסיכומטרי יש בשפע ואתם צריכים לבחור מתוכם רק אחד. אתם בטח נתקלים בהרבה מאוד שלטי חוצות של מכון פסיכומטרי כזה או אחר שמבטיח לכם את היחס הטוב ביותר, המדריך הטוב ביותר וכמובן את הציון הטוב ביותר שתוכלו להשיג בבחינה. האם כדאי מיד להרים טלפון לכל מכון פסיכומטרי שנראה מבטיח, בעקבות כל פרסומת? לא בטוח, אומנם לפני שמחליטים כדאי ליצור קשר עם יותר ממכון פסיכומטרי אחד, אך יחד עם זאת כדאי לא להתפזר מידי וממש אין צורך ליצור קשר עם כולם.

כדאי לזכור
מכון פסיכומטרי תמיד כדאי מאוד להקשיב להמלצות של חברים, אנשים שהתנסו, חוו ויצאו מרוצים. מכון פסיכומטרי שרבים ממליצים לכם עליו יכול להיות טוב גם עבורכם. כדאי להרים טלפון לאותו מכון פסיכומטרי מומלץ ולשמוע מה הוא באמת מציע לכם.

מומלץ גם להשוות מחירים בין המכונים השונים, אך כדאי לזכור שכל מכון פסיכומטרי לוקח כמעט את אותו סכום, ההפרשים הם לא גבוהים מידי בין המכונים השונים, לכן המחיר לא אמור להוות קריטריון מכריע מידי בהחלטה שלכם. אם יש מכון פסיכומטרי שאתם מעוניינים בו וחושבים שהוא האופציה הטובה ביותר עבורכם, אל תתנו למחיר להפריע לכם, גם אם הוא יקר יותר (ממילא ההפרשים הם לא גבוהים). תחשבו גם מה יהיה אם תלכו למכון פסיכומטרי שאתם פחות מאמינים בו, ייתכן שהוא לא יוביל אתכם לתוצאות מקסימאליות ואז תאלצו לעבור קורס נוסף ולשלם שוב כמובן.

על מה חשוב לשים לב בהשוואה בין המכונים?
שעות הלימוד בקורס - כלל שהמכון פסיכומטרי מציע לכם יותר שעות לימוד, ההכנה שלכם תהיה מקסימאלית יותר. מכון פסיכומטרי שנותן לכם יותר שעות לימוד, מאפשר לכם לקבל יותר הכנה לבחינה.

מספר תלמידים בכיתה שתלמדו בה - זהו קריטריון חשוב מאוד. ככל שהכיתה גדולה יותר, לתלמיד היחיד יש פחות יכולת לבוא לידי ביטוי, לשאול שאלות וגם היחס ותשומת הלב של המדריך צריכים להתחלק בין מספר גדול יותר של תלמידים. כדאי שתבררו כמה תלמידים בכיתה וכמה זמן המדריך יוכל להקדיש לכם באופן אישי. אם אתם חשים שאתם זקוקים להרבה יותר יחס אישי, אתם זקוקים לכיתה קטנה יותר עם מספר מצומצם יותר של תלמידים.

וותק המדריך - הוותק של המדריך הוא עוד קריטריון שכדאי לקחת בחשבון, ככל שהמדריך ותיק יותר, אתם יוצאים יותר נשכרים. מקצועיות המדריך והיכולת שלו לזהות את נקודות החולשה שלכם ולסייע לכם לשפר אותן היא הכרחית לכם. לכן כדאי לבדוק מה הוותק של המדריך המיועד שלכם בהעברת קורסי פסיכומטרי. כדאי גם לנסות להגיע לשיעורי ניסיון של אותו מדריך ולבדוק האם אתם מרוצים ומתחברים לאופן הלימוד שלו, תוכלו גם לקבל באותה הזדמנות המלצות מהתלמידים עצמם.

אחרי שבדקתם, שאלתם את השאלות הרלבנטיות לכם ואספתם מידע, תבחרו את מכון הפסיכומטרי שעונה הכי טוב לצרכים שלכם.

לכו על מכון פסיכומטרי שאתם באמת רוצים ללמוד בו ומאמינים שהוא יכין אתכם בדרך הטובה ביותר. אתם הרי אלה שיודעים הכי טוב מה מתאים לכם ומה אתם באמת צריכים.